Krásné vlasy už nemusí být sen! Seznamte se s produkty Pure 97!

31. srpna 2020 16:40
Sen o krásných vlasech se snadno může stát skutečností a nemusíte pro to utratit všechny vaše úspory. Stačí si vybrat vhodnou péči, která obsahuje ingredience, které opravdu fungují.

Nová přírodní vlasová kosmetika Pure 97 si zakládá na transparentnosti a své složení neskrývá, právě naopak!

Kosmetika, která pochází z Velké Británie, se snaží o maximální informovanost svých zákazníků. Proto na zadní straně všech produktů můžete vidět jejich celé složení s vysvětlením jednotlivých složek. Už nemusíte zdlouhavě pátrat, jestli je produkt pro vás vhodný. Všechno rychle vyčtete z obalu.

pure 97

Tato poctivá vlasová péče, jak už název napovídá, obsahuje až 97 % přírodních pečujících složek pro krásné a zdravé vlasy. Značka nabízí 3 řady pro suché, poškozené a jemné vlasy. Každá řada obsahuje šampon, kondicionér, krémový olej a masku anebo balzám pro foukanou. Zamilujete se do jejich svěží květinové vůně!

pure 97

Milovníky zvířat a ekologie jistě potěší, že produkty nejsou testované na zvířatech a jejich obaly jsou vyráběny z 50% recyklovaných plastů a jsou 100% recyklovatelné!

Produkty Pure 97 jsou navíc oproti jiným přírodním značkám mnohem dostupnější, takže jsou perfektní volbou nejenom pro vás, ale i pro vaši peněženku. Seženete je třeba v drogeriích Rossmann.

pure 97

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:40 úterý 29. prosince 2020. Anketa je uzavřena.

 • 33
  WTF
 • 25
  SUPER
 • 20
  OMG
 • 19
  LOL
 • 18
  FAIL
 • 18
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART