Krásky Kylie a Kendall Jenner navrhly kolekci sexy spodního prádla!

19. října 2017 11:30
Které kousky se ti líbí nejvíc? Podle nás jsou všechny dokonalé!

ČTI TAKÉ: 22x ÓČKO NEWS: ZAMILOVANÁ SHOPAHOLIC NICOL, HARRY STYLES ZLOBÍ, ARIANA MÁ ARIMOJI, ED MĚL NEHODU!

Kendall Jenner pro TOPSHOP

Ve světě, kde si Kylie a Kendall stěží udělají palačinky, aniž by o tom věděl celý svět, se jim podařilo v tichosti navrhnout kolekci spodního prádla pro Topshop, se skromnou famfárou. Zasloužily by si ale mnohem větší pozornost, protože všechny tyto výběrové kousky jsou dokonalost sama.

Sestry si vytyčily jasný cíl: “Krásné prádlo by se už nemělo zcela schovávat pod šaty.” K tomu si přizvali Jennifer Zuccarini, zakladatelku luxusní společnosti se spodním prádlem Fleur de Mal, která vyjadřuje přesně takovou vizi. 

Kolekce pro Topshop je cenově dostupnější (v cenovém rozmezí $18 až $118) ale neméně odvážná, připravená zazářit v super hlubokých dekoltech a průsvitných halenkách.

Z 27 různých typů prádla v barvách od černé přes starorůžovou až po sportovní šedou si vybere každý. Prádlový design také pokryl širokou škálu střihů, mezi ty nejzajímavější patří prádlové šortky, body na celé tělo nebo průsvitné braletky.

Podivné je, že Kendall je jediná modelka na propagačních fotkách. Že by na těch řečech o Kylině těhotenství přece jen něco bylo? Co je ale ještě podivnější, proč Jennersky, tak znalé ve světě sociálních médií, vůbec svou kolekci na sítích nepropagovaly?

Nicméně toto není první spolupráce sester s britskou značkou Topshop. Loni v létě pro ni vytvořily kolekci barvami překypujících plavek.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:30 pátek 16. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 47
  LOVE
 • 24
  SUPER
 • 24
  LOL
 • 19
  FAIL
 • 18
  WTF
 • 13
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART