Kráska Emma Watson ukázala prsa a... fanoušci jsou naštvaní! Proč?

5. března 2017 13:35
Další den, další důvody někoho hejtovat - tak to alespoň někteří fans mají hozeno! Tentokrát to schytala Emma Watson aka Hermiona Granger - aka královna všech feministek!

ČTI TAKÉ: #DRSNÉ: LOUIS TOMLINSON Z ONE DIRECTION BYL ZATČEN NA LETIŠTI V LA! MRKNI NA VIDEO!

Co Emma udělala tak hrozného, že tím rozezlila stovky fanoušků? Zapózovala na uměleckých fotkách pro magazín Vanity Fair, lehce jí přitom byly vidět prsa a hned se strhla lavina nadávek!

„Říká si feministka a pak klidně ukazuje prsa!“ Tak reagovala hromada fanynek. Naštěstí se našli i tací, kteří Emmu bránili... „Feminismus je o tom, že ženy mají mít svobodnou volbu a mohou se zakrývat nebo naopak odhalovat jako moc samy chtějí!“ oponuje další fanynka...

Člověk se prostě nikdy nezavděčí všem a proto se musí chovat tak, jak sám uzná za vhodné! Emma to moc dobře ví, takže se doufáme podobnými komenty netrápí! Nemá se rozhodně za co stydět!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:35 pondělí 3. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • 87
  LOVE
 • 24
  WTF
 • 21
  LOL
 • 16
  SUPER
 • 16
  OMG
 • 14
  FAIL
Foto

F65a12n30o16u47s20e28k

Péťa Šiftova 23182

Facebook

Meli byji nechat na pokoji .nic špatného neudělala . Jiné celebrity. Sou na drogách , nebo na párty ukazujou svoje těla. Chovaj se nevhodne. A podobně.To by měli řešit a ne fotky emmi která má práci modelky .ani to není pořádně vydet. neřeknu kdyby to dělala na veřejnosti se furt odhalovala své intimní partie .ale nedělá to.ona má dost rozumu na to abi sama uznala co je správné a co ne. Nic vezlim.

Foto

F44a77n30o57u38s68e30k

Meli bijí nechat na pokoji .nic špatného neudělala . Jiné celebrity. Sou na drogách , nebo na párty ukazujou svoje těla. Chovaj se nevhodne. A podobně.To by měli řešit a ne fotky emmi která má práci modelky .ani to není pořádně vydet. neřeknu kdyby to dělala na veřejnosti se furt odhalovala své intimní partie .ale nedělá to.ona má dost rozumu na to abi sama uznala co je správné a co ne. Nic vezlim.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART