Konečně svoji? Vše o tajné svatbě Miley Cyrus a Liama Hemswortha

27. června 2018 10:58
Vypadá to, že Miley Cyrus a Liama Hemswortha už konečně poutá svazek manželský. Podle posledních zpráv se měl slavný pár tajně oddat v kalifornském městu Malibu.

ČTI TAKÉ: SERIÁLOVÁ SVATBA! KIT HARRINGTON Z GAME OF THRONES SI VZAL ROSE LESLIE!

Liam Hemsworth a Miley Cyrus

Miley Cyrus a Liam Hemsworth byli zasnoubeni celých šest let! Vztah nepoložila ani jejich krize v roce 2016, kdy se na krátkou dobu rozešli. A teď to vypadá, že své vzájemné pouto povýšili na stupeň nejvyšší! Podle posledních zpráv se před pár dny tajně vzali v příměstském městě Malibu!

Zprávu o svatbě Liama a Miley přinesl americký časopis Life & Style. Podle jejich zdroje se jednalo o menší obřad v přítomnosti nejbližších osob. A co je na tom nejlepší?! Celá svatba byla stylizovaná do hippie stylu! To zní jako Mileyin sen, ne?!

Miley Cyrus a Liam Hemswort

Na svatbě měli být přítomni Miley rodiče i její čtyři sourozenci. Stejně tak se účastnila rodina Liama včetně jeho slavných bratrů, herců Chrise a Luka Hemswortha. Z dalších podrobností je známo, že na sobě Miley měla bílé jednoduché splývavé šaty a údajně se podávalo pouze vegetariánské bio občerstvení.

via GIPHY

Zda veselka skutečně proběhla, slavný pár však zatím nepotvrdil. Podle amerických novinářů se novomanželé hned po obřadu vypravili na líbánky do Austrálie. Ať je to ale jakkoliv, přejeme Miley a Liamovi hlavně hodně lásky a spoustu krásných společných let!

ČTI TAKÉ: VE VZTAHU SE BAVÍ! LIAM HEMSWORTH A JEHO DRSNÝ PRANK NA MILEY CYRUS!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:58 čtvrtek 25. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • 79
  LOVE
 • 22
  FAIL
 • 21
  WTF
 • 17
  LOL
 • 16
  SUPER
 • 16
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART