Konečně! Selena Gomez prolomila mlčení po zásnubách Hailey a Justina!

13. července 2018 14:28
Zásnuby Hailey Baldwin (21) a Justina Biebra (24) přišly jak blesk z čistého nebe! Není divu, že si Selena Gomez musela dát týden na rozdýchanou. Teď se konečně na svých sociálních sítích projevila!
Selena Gomez

Už jsme si mohli myslet, že Selenu ze zásnub Hailey a Justina trefil šlak! Celý dlouhý týden nepřidala na své sociální sítě jediný příspěvek. Nyní svým fanouškům konečně dala najevo, že je stále s nimi.

Jejímu mlčení se ale nikdo moc nedivil. Musel to být trochu šok! Hailey dostala obří zásnubní prsten po měsíci randění! Selena, která byla s Justinem spojovaná mnohem déle – naposledy ještě letos – se té nejkrásnější otázky nikdy nedočkala!

Přesto to ale vypadá, že ji zásnuby moc nerozhodily. Na Instagram si hodila fotku z kampaně pro značku Puma, na které vypadá opravdu luxusně, což její fanoušci ocenili!

Striking a pose in the new @puma Defy Mid. #DoYou

Příspěvek sdílený Selena Gomez (@selenagomez),

U fotky nechyběly samozřejmě ani rejpavé komentáře směrem k zásnubám. Jedna z fanynek píše: „Tohle je holka, kterou jsi ztratil navždy @justinbieber!“. Další hojně lajkovaný komentář říká: „Jsi o tolik lepší než @haileybaldwin! Zasloužíš si úžasného muže a Justin nebyl ten typ.“

Zatímco fanoušci Jeleny smutní. Krásná zpěvačka se zdá, že je se zásnubami úplně v pohodě. Přejeme jí to!

ZÁSNUBY HAILEY A JUSTINA ŘEŠÍ CELÝ SVĚT:

Fotogalerie

ČTI TAKÉ: 10 CELEBRIT, KTERÉ ZAČÍNALY JAKO DĚTSKÉ HVĚZDY! MILEY, SELENA, JUSTIN...

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:28 sobota 10. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • 218
  SUPER
 • 71
  FAIL
 • 65
  LOL
 • 58
  LOVE
 • 44
  WTF
 • 40
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART