Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • KONEČNĚ PRAVDIVÝ HOROSKOP! BÝK JE LEMRA LÍNÁ, RAK JE PIJAVICE A LVI JSOU AROGANTNÍ!

  26. května 2017 15:19
  Pravda někdy bolí! Přečtěte si o sobě, jaké negativní vlastnosti máte podle znamení horoskopu! Sedí to? No, přiznejte si to! Díky Katce za zaslání mejlem, hodně poučné čtení! Sdílejte svým ne/přátelům!

  ČTI TAKÉ: NEJLEPŠÍ VTIPY NA TÉMA JIŘÍ KAJÍNEK! TO SI DEJ!

  Horo(r)skop

  Už je to tady a varujeme, že to bude hodně drsný počtení! Člověk o sobě nerad čte negativní věci, ale občas je to potřeba! Nad čím se zamyslet sami u sebe a co čekat od ostatních znamení? Hlasuj pod článkem, jestli to na tebe i ostatní sedí! :-)

  via GIPHY

  ✭ Beran

  Beranům udělujeme medaili za nekonečnou sebestřednost a vztekání se. Hádat se začnou i kvůli prkotině, jsou paličatí a hluční. Když není po jejich, tak ani agresivita jim nebude cizí. Běda, jak nejsou první. Zkuste to. Dopředu si ale sepište závěť. Beran se vrhá do všeho bez rozmyslu, je to horká hlava a věčný puberťák.

  ✭ Býk

  Býk je lemra líná, podaří-li se vám ho někam vytáhnout, můžete si zatleskat. Pokud jste jej tedy mazaně nenalákali na kus žvance, na to slyší, huba mlsná, nečekejte však, že se s vámi rozdělí. Je to hamoun nenažraný. Nejradši Býci shromažďují a počítají korunky. Mají tvrdou palici a hromadu předsudků.

  ✭ Blíženci

  Blíženec má rozpolcenou osobnost a minimálně dvě tváře. Je labilní a věčně nespokojený, lidi okolo pomlouvá, těm vlivným leze do zadku. Jestli má někdo talent pro podvod a přetvářku, tak jsou to Blíženci. Povrchní a nespolehliví manipulátoři, co se rádi poslouchají. Chlubit se cizím peřím, to by jim šlo. Hanba.

  ✭ Rak

  Raci se na vás přisají jako hnusná pijavice, když budete něco namítat, připravte se na citové vydírání. Jiným závidí i nos mezi očima a jsou plní zášti. Rak je příšerně podezíravý a šíleně náladový. Hysterka. Ostatní s radostí zraňuje a zesměšňuje, sám se okamžitě urazí, litovat umí jen sebe. Kdo tohle má pořád snášet!

  ✭ Lev

  Lvi získávají první cenu za namachrovanost. Jsou to arogantní, pyšní, ješitní a namyšlení sobci. Vládci univerza. Myslí si, že se svět točí pouze kolem nich. Lev je doslova závislý na obdivu a chvále. Nedivte, když bude mít doma milión zrcadel. Chová se jako despota, do všeho se montuje a nikdy nepřizná chybu.

  ✭ Panna

  Panny jsou chytré jak rádio, neustále vás budou poučovat a kritizovat. Všechno musí pitvat a na všem najít chybu. V tomhle znamení se rodí nejotravnější puntičkáři. Pedanti. Panna je úchylně posedlá honbou po dokonalosti a pořádku, čímž terorizuje své bližní. Je škodolibá, urážlivá a neumí odpouštět.

  ✭ Váhy

  Váha má hrůzu z neoblíbenosti, proto vás zahrne falešnými lichotkami. Je to zbabělá slibotechna, aby se zavděčila, slíbí vám cokoliv. Váhy jsou domýšlivé, pošetilé a rozmarné. Než se nadějete, prachy vám rozfofrují. Má se za to, že jsou nerozhodné, chuděry, jenže to pramení z toho, že chtějí urvat všechno.

  ✭ Štír

  Štíři by se z fleku mohli živit jako špióni. Mistři sebeovládání. Nikomu nevěří a věci fanaticky kontrolují. Prahnou po moci a libují si v ponižování ostatních. Zklamete-li Štíra, s druhou šancí nepočítejte, připravte se na krutou pomstu, nezastaví se před ničím. Když je nějaký pošetilec nechá ve štychu, je mrtvý.

  ✭ Střelec

  Střelce láká svět prominentů, je snob. Snaží se vytvořit iluzi, že je něco víc. Trapák. Před závazky utíká a sliby neplní, má chorobný strach z omezování. Dělá z komára velblouda a z jeho přemoudřelých keců se vám zvedá kufr. Střelcům chybí takt a empatie, jsou to bezohlední hulváti, co si nevidí do pusy.

  ✭ Kozoroh

  Kozorozi jsou odtažití, úzkoprsí a zatvrzelí. Všechno hnidopišským okem hodnotí a kritizují, nic jim není dost dobré. Kozoroh je přehnaně ambiciózní, udělá cokoliv, aby si udržel společenské postavení, nemilosrdný a bezcitný. Skrblík. Je nudný a upjatý. Moralista. Má zpátečnické názory a všem okolo je cpe.

  ✭ Vodnář

  Vodnáři se na vás mile culí a hned za rohem vás pomluví tak, že na vás nenechají nit suchou. Pokrytci. Přeceňují se a dělají lepšími, lidmi výtečně manipulují. Jsou prchliví a urážliví, automaticky přecházejí do opozice. Vodnář se chce za každou cenu odlišovat a myslí si, kdovíjak není zajímavý. Mimoň je to.

  ✭ Ryby

  Ryba se zcela záměrně chová jako oběť. Zneuznaný génius se sebedestruktivními sklony. Je ufňukaná a bordelářka k tomu. Zlomyslná mrcha. S oblibou překrucuje fakta, kdykoliv se jí to hodí. Ryby se tváří, jako kdyby všude byly, přitom jsou to nesamostatní snílci. Nejlepší kamarádka? Flaška rumu.

  Tak co... sedí to?
  Je to šok, sedí to úplně přesně!
  354
  Vůbec to nesedí! A neštvěte mě!
  333

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 15:19 sobota 23. září 2017. Anketa je uzavřena.

  • 80
   WTF
  • 55
   LOL
  • 22
   SUPER
  • 22
   LOVE
  • 20
   FAIL
  • 15
   OMG
  Foto

  B43a45r45b93o73r95a M43i29k12e77š28o29v14á

  Na pritele to sedi 100% na me tak napul

  Související