Konečně odhaleno! Jak po víně nepřibrat do plavek?

15. dubna 2020 8:18
Mnoho z nás se už nemohou dočkat léta. Chcete vědět, co se bude v létě pít? Máme pro vás odpověď!
Víno

Chcete vědět, co se bude pít v létě? Bezpochyby na prvním místě se dlouho drží prosecco, kterému patří i další příčka v podobě Prosecca Col Fondo. Jedná se o nefiltrované prosecco, má lehce zakalený vzhled a jestli máte rádi jablečný cider, tedy svěží až kyselou chuť, pak tohle prosecco může být pro vás. Brzy ho najdete i na eshopu vinoprosim.cz. Na sezonu plavek má eshop vinoprosim.cz několik vín s 0 gramy zbytkového cukru, ať nepřicházejí výčitky zbytečných kil navíc. Dáte si víno, hodně vína a žádný cukr.

Víno

Stravujete se zdravě? Pak sáhněte v eshopu po BIO a vegan vínu. BIO víno je oproštěno od všech chemikálií jako jsou pesticidy, herbicidy a konvenční hnojiva. A jak může být víno vegan? Tedy spíše proč by nemělo být, když je z hroznů? Protože v průběhu výroby se víno musí tzv. čiřit, laicky můžeme říct čistit, aby v sobě nemělo žádné usazeniny a částice, a to se dělává pomocí vaječných bílků, želatiny nebo u lepších a růžových vín pomocí sušených měchýřků ryb jako je jeseter nebo sumec. Vcelku se nám rozšířily, díky holkám z Víno prosím, obzory!

Víno prosím. Eshop s tak jednoduše zapamatovatelným názvem, když potřebujte skvělé prosecco, italské nebo české víno, když potřebujete reprezentativní víno jako dárek. Druhý den ho máte doma nebo si ho můžete vyzvednout na Praze 7 v Holešovicích.

Eshop, který můžete potkáte na mnoha street food festivalech, nejčastěji u klubu Cross nebo v pražské Troji v Art&Food Zooně. Eshop, který mimo venkovní sezonu pořádá každý měsíc komorní degustace v neotřelé kavárně klubu Cross, což je skvělý tip na dárek nebo příležitost, jak se dozvědět něco o vínu a jak rozeznávat jeho různorodé chutě a vůně, a pak u protějšku zaperlit.Více informací se dozvíte na Facebooku nebo Instagramu

Víno

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:18 čtvrtek 13. srpna 2020. Anketa je uzavřena.

 • 14
  OMG
 • 13
  WTF
 • 13
  LOVE
 • 12
  SUPER
 • 12
  LOL
 • 12
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART