Koncertní film RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ jde dnes do kin!

1. prosince 2023 0:56
Snímek RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ sleduje přípravy popové divy Beyoncé na rekordní světové turné RENAISSANCE WORLD TOUR a jeho průběh během 56 vystoupení. V kinech po celém světě se tento očekáváný koncertní film objeví od 1. prosince, čeští fanoušci ho uvidí v síti Cinema City a Premiere Cinemas, a to i ve formátu Dolby Atmos.
RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ

Koncertní film RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ zachycuje velkolepou jízdu Beyoncé během RENAISSANCE WORLD TOUR, a to od zahájení tour ve švédském Stockholmu až po její finále v Kansas City. Celkem během něj odehrála 56 shows a navštívila 39 měst ve 12 zemích. Kromě spektakulárního hudebního vystoupení fanoušci nahlédnou i do zákulisí a dozví se o tvrdé práci zpěvačky, o jejích cílech a píli.

Seznam kin je uveden na webu Aerofilms zde.

RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ

Vynikající vystoupení Beyoncé během RENAISSANCE WORLD TOUR bylo mezinárodními i americkými médii přijato s mimořádným ohlasem. Její maximalistická produkce přivítala více než 2,7 milionu fanoušků z celého světa, kteří cestovali přes oceány, aby si užili klub RENAISSANCE. Nyní se královský koncert dostává i na plátna kin. Díky filmovým projekcím si miliony dalších fanoušků užijí monumentální taneční party, která oslavuje právo každého být sám sebou.

RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ bude do českých kin distribuovat společnost Aerofilms od 1. prosince do 14. prosince 2023. Kromě 2D formátu bude k dispozici i ve formátu Dolby Atmos. Vstupenky jsou již v prodeji.

RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:56 sobota 30. března 2024. Anketa je uzavřena.

 • 22
  WTF
 • 22
  LOVE
 • 20
  FAIL
 • 20
  OMG
 • 19
  SUPER
 • 17
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART