Koncert Jasona Derula a Marcuse a Martinuse definitivně zrušen! Co se stalo?

29. října 2018 11:59
Další ohromné zklamání pro fanoušky Jasona Derula a norských dvojčat Marcuse a Martinuse! Nepodařilo se najít náhradní termín za čtvrteční odvolaný koncert. Celá akce je tak definitivně zrušena. Návštěvníkům bude pořadatel vracet vstupné.
Marcus Martinus, Jason Derulo

Náhradní termín za zrušený koncert popových hvězd Jasona Derula a Marcuse a Martinuse se pořadatelům nepodařilo domluvit. Koncert, který se měl původně konat ve čtvrtek 25. října v pražské Tipsport areně, je tak definitivně zrušen. 

Management umělce a celého tour nenabídl náhradní termín konání koncertu, kde by vystupovali všichni umělci, navíc za opakování požadoval odměnu vyšší, než byla cena původního koncertu – pořadatel vrátí vstupné a nabídne všem slevu 50% na své muzikály jako Královna Kapeska, Sněhová královna, Alenka v kraji zázraků či Kapka medu pro Verunku.

11X NEJSLAVNĚJŠÍ DVOJČATA SVĚTA! KTERÝ SLAVNÝ HEREC MÁ DVOJČE S POSTIŽENÍM?

Důvodem zrušení čtvrteční akce bylo neočekávané bezpečnostní riziko pro umělce, které se nepodařilo během krátkého času odstranit. 

„Původní koncert musel být zrušen kvůli fatálním chybám zahraniční technické produkce, která i přes několikeré důrazné upozornění a žádosti o zredukování hmotnosti zavěšené aparatury, umístila do konstrukce o více jak 25 % těžší set zařízení, než je výrobcem konstrukce a technickou specifikací povoleno. Hrubě nerespektovala námi požadovanou redukci váhy a tím přetížila naši konstrukci podia oproti původním domluvám. Tyto chyby vyústily k poškození našeho technického vybavení, ground supportu, a protože nebyla možnost konstrukci na místě zkontrolovat a ověřit tak její bezpečnost, nebylo možné koncert z těchto důvodů odehrát,“ vysvětluje Eduard Šejnoha, technický ředitel společnosti G.S. Production Services.

Pořadatelé se v minulých dnech pokoušeli najít nový termín, ve kterém by se mohl odehrát náhradní koncert. Avšak nepodařilo se najít datum, které by vyhovovalo oběma interpretům, tedy jak Jasonovi Derulovi, tak duu Marcus a Martinus. Konečný verdikt tak zní – definitivně zrušeno.

Jason Derulo a Marcus & Martinus

VIDEO: JASON DERULO JE TŘÍDA! BREČÍCÍM FANYNKÁM MARCUSE A MARTINUSE ZAZPÍVAL NA STŘEŠE!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:59 úterý 26. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • 446
  FAIL
 • 101
  WTF
 • 100
  OMG
 • 62
  LOVE
 • 56
  SUPER
 • 50
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART