KIM KARDASHIAN SE SLOŽILA! LUPIČI JI SVÁZALI V HOTELU A OKRADLI. BÁLA SE ZNÁSILNĚNÍ!

5. října 2016 8:28
Kim má za sebou otřesný zážitek! Banda pěti maskovaných ozbrojených zlodějů ji k ránu přepadla v pokoji luxusního hotelu v Paříži, pomocí kabelů ji spoutali, odvlekli do koupelny a hodili do vany...

ČTI TAKÉ: 13 SLAVNÝCH HVĚZD NAHOŘE BEZ! KDO MILUJE SELFÍČKA?

V koupelně se třásla šokovaná Kim několik minut, během kterých se prý podle jejích slov nejvíc ze všeho bála znásilnění.

Kim Kardashian a Kanye West

Zlodějům se nakonec podařilo ukrást Kim šperky v hodnotě neskutečných 10 milionů dolarů!

Kim je díky pondělnímu zážitku v dost špatném stavu, nemůže spát a tvrdí, že tahle událost navždycky změní její život. Před očima jí ve chvilce hrůzy prý proběhl celý život a rozbrečela se. Myslela si v tu chvíli prý, že je to její poslední chvilka.

Kim Kardashian a její oblíbený photoshop.

Ptáte se, kde byl v tu chvíli bodyguard, kterých mají kolem sebe Kim a Kanye vždycky několik? vyrazil si do baru se sestrami Kim - Kourtney a Kendall! Kim zachránila naštěstí její kamarádka Simone Harouche, která spala ve stejném hotelu. Když uslyšela hluk, zamkla se v koupelně a přivolala policii. Než ale pomoc dorazila, lupiči zmizeli na kolech i s majetkem Kim Kardashian.

MTV VMA 2016 / Kim Kardashian a Kanye West

Spousta lidí Kim na internetu podporuje a spousta ji naopak odsuzuje a neštěstí jí přeje. Jako Kimin bývalý bodyguard: „Nemá se chlubit svými šperky na sociálních sítích! Koledovala si o to a přilákala tak zloděje, je to její chyba!“, tvrdí Steve Stanulis.

Ať je to jakkoliv, podobný zážitek bychom nepřáli nikomu!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:28 čtvrtek 2. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • 180
  OMG
 • 48
  FAIL
 • 32
  LOL
 • 30
  SUPER
 • 24
  WTF
 • 19
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART