Kendall Jenner urazila všechny modelky! Teď se omlouvá, kde může!

23. srpna 2018 10:34
Modelka Kendall Jenner (22) si pustila pusu na špacír a své kolegyně nazvala „věšákem na šaty“. Ač to tak zřejmě nemyslela, holky z branže se na ni pěkně naštvaly! Kráska se teď omlouvá všude, kde může.
Kendall Jenner

Kendall Jenner má na krku skandál. Supermodelka se nedávno ocitla v mediální bouři kvůli rozhovoru v časopise Love Magazine. Z rozhovoru totiž vyplynulo, že si o svých kolegyních modelkách myslí, že jsou jen věšák na šaty a neznamenají nic. Zatímco ona pracuje na spoustu dalších projektech a je na vrcholu kariéry.

Filmový kvíz: Poznáte podle obrázku populární filmy 21. století? Otestujte se!

Do krásky se okamžitě všichni pustili, že i ona je jen věšák na šaty a že je namyšlená. Kendall ale později všechno vysvětlila a uvedla na pravou míru.V nedávném rozhovoru bylo něco napsáno a já bych vám to ráda objasnila. Má slova byla bohužel překroucena a vyňata z kontextu. Můj respekt k mým kolegyním modelkám je obrovský.“

Obdivuji jejich pracovní odhodlání. Musí čelit nedostatku spánku, odloučení od rodiny a přátel, strachu z cestování. A i přesto všechno vypadají pořád nádherně,“ objasnila modelka. Snad si na ní mezitím nestihly naštvat její kolegyně a vše se vyřešilo včas.

ČTI TAKÉ: Proč modelka Kendall Jenner nemluví o svém vztahu s basketbalistou?

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:34 pátek 21. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • 42
  LOL
 • 15
  OMG
 • 13
  WTF
 • 13
  LOVE
 • 12
  FAIL
 • 11
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART