Kelly Osbourne se počůrala ve Starbucks! Odmítli ji prý pustit na toaletu...

29. června 2017 14:40
Kelly Osbourne prý věděla o tom, že toalety ve Starbucks, kam vešla během své účasti na Pride Parade, nejsou pro veřejnost... stejně to zkusila a... nevyšlo to!

ČTI TAKÉ: OSTRÝ SOUBOJ ZPĚVAČEK! PROČ SE IGGY AZALEY A HALSEY NEMAJÍ RÁDY A CO O SOBĚ ŘEKLY?

Kelly Osbourne

Manažer zpěvačky uvedl, že bývalá spoluúčinkující v „Módní policii“ si musela ulevit po více než čtyřhodinovém postávání na pochodu Pride Parade a požádala zaměstnance Starbucks o přístup na toalety zaměstnanců.

Podle mluvčího byla „drsně odmítnuta“, ačkoliv byla ochotná koupit si v obchodě cokoliv, aby přístup získala.

via GIPHY

„Je to běžná slušnost, dovolit někomu jít na toaletu,“ řekl její mluvčí. „Říká se tomu soucit.“ 32letá Kelly Osbourne na Twitteru přiznala, že odmítnutí vedlo k tomu, že se nakonec přímo na místě počůrala!

Předtím prý viděla z toalet odcházet neznámého muže a policejní důstojník, který jí potají doprovázel, viděl totéž. Starbucks vydalo prohlášení, že celá situace byla nedorozumění.

„Pracujeme na vyřešení celé zmatené situace. V našem obchodě prostě nemáme toalety a zákazníci jsou obvykle posláni do obchodu pár bloků od nás,“ řekl mluvčí Starbucks. „Upřímně se omlouváme za nedorozumění.“ Zároveň se Kelly veřejně omluvili i v přímé odpovědi na Twitteru...

ÓČKO TEA od Bubbleology

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:40 pátek 27. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 27
  LOL
 • 18
  WTF
 • 9
  OMG
 • 8
  FAIL
 • 7
  SUPER
 • 7
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART