Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Koncert v Praze bude jedna velká jízda, slibuje Angelo z Kelly Family

  5. března 2018 21:16
  Rodina, která v devadesátkách pobláznila svět, se vrací na pódia a už ve čtvrtek vystoupí i v O2 areně v Praze! Skupina vystoupí v téměř nezměněné sestavě a slibuje nejznámější hity i nové písně z aktuálního alba. V síti Ticketportal zbývá ještě pár vstupenek.

  ČTI TAKÉ: MARCUS & MARTINUS: SLOVENSKÝ YOUTUBER NATOČIL S DVOJČATY ROZHOVOR!

  Kelly Family

  Kelly Family


  Skupina Kelly Family prodala miliony alb, vystupovala pro statisíce fanoušků, získala více než 40 hudebních ocenění na všech kontinentech.

  „Jsme skutečně nadšení, že se můžeme vrátit před české publikum. Budeme hrát v největší hale u vás a je nám ctí, že po dvaceti letech můžeme znovu potkat naše fanoušky. Je nám jasné, že všichni vyrostli, stejně jako my,“ řekl bubeník, kytarista a zpěvák Angelo Kelly, prožíval největší slávu skupiny jako teenager a nyní se vrací jako dospělý muž, který má za sebou sólovou kariéru.

  Kelly Family


  Angelo v rámci koncertu vystoupí například ve speciálním bubenickém sólu, při kterém se společně se svou bicí soupravou vznáší několik metrů nad podiem.

  Sólovou kariéru rozjela i Patricia Kelly. „Pro mě je návrat Kelly Family splněný sen. Jsem šťastná, že znovu vystupujeme spolu. Slibuji všem fanouškům, že na koncertech nového turné necháme všechno,“ řekla.

  Kelly Family


  Nejstarším mužským členem skupiny je charismatický Johnny Kelly. Jeho znají fanoušci hlavně díky písní Santa Maria z veleúspěšného alba Over the Hump. „Tak velkolepé turné, jako je We Got Love, jsme nikdy neměli. Jedeme téměř padesát koncertů pro stovky tisíc fanoušků, kteří dostanou takovou nálož hudby i vizuálních efektů, které nikdy od Kelly Family nedostali,“ řekl Johnny.

  Nejstarší členkou Kelly Family je Kathy Kelly. Ta se v rámci turné představí v několika pozicích. Díky své všestrannosti jí fanoušci uslyší a uvidí hrát na klávesy, akordeon, kytaru a samozřejmě zpívat. „Jsme zpátky ve hře. Kdo si myslel, že už nás na koncertech nikdy neuvidí společně, mýlil se. Jsme tady v té nejlepší formě. Neviděli jsme se s fanoušky dlouho, ale nezapomněli jsme na ně,“ říká Kathy.

  „Celý koncert bude průřezem celou historii naší skupiny. Fanoušci uslyší staré španělské písničky, ale slibuji, že nepřijdou o ty největší hity, které nás proslavily. Takže se těšte na písně I can’t help myself, An angel, Why why why, Nanana, Fell in love with an alien a další. Bude to velká jízda,“ doplnil Angelo.

  Kelly Family


  Koncertní turné slibuje velkou vizuální podívanou. Nebude chybět pyrotechnika, vysokozdvižné plošiny ani velkoplošné obrazovky. Celkem odehraje skupina v Evropě téměř padesát koncertů ve velkých halách. Většina z nich je již vyprodána. V Praze zbývají v prodeji poslední vstupenky v ceně od 890 do 990 Kč. Koupit je lze v síti Ticketportal.

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 21:16 3. července 2018. Anketa je uzavřena.

  • 18
   LOVE
  • 14
   OMG
  • 13
   SUPER
  • 13
   WTF
  • 12
   LOL
  • 12
   FAIL

  Související