Kdy bude mít Niall Horan děti? Zpěvák se svěřil, jak to má s otcovstvím!

6. srpna 2017 10:51
Zpěvák hitu Slow Hands se svěřil, jak to vidí s plánováním dětí!

ČTI TAKÉ: Jak vypadá pod děsivou maskou klauna? Hvězda hororu IT je sexy kluk!

Niall Horan se na děti zatím necítí.

Ač se to zdá zvláštní, Niall Horan patří podle nás k těm nejproblematičtějším členům skupiny One Direction. Ptáte se proč? Niall je snad jako jediný tajemný jak hrad v Karpatech - o svém soukromí totiž prakticky nemluví. Rád sice povídá o členech 1D, ale nikdy neřekne nic špatného a je vždycky tak trochu tajemný.

Ve volném čase, když zrovna nekoncertuje, nebo neskládá novou hudbu, prý nejraději hraje golf nebo kouká na televizi. Prostě anděl. Ale co jeho přítelkyně, má nějakou?

Plánuje mít v brzké děti, stejně jako jeho kolegové Liam Payne, či Louis Tomlinson? Je jasné, že tyhle otázky zajímají nejen fanoušky, ale i novináře. Není se čemu divit, že na téma otcovství padla řeč v nedávném rozhovoru!

Thank you @thevoiceau for having me . I had a great time , I really appreciate it .

Příspěvek sdílený Niall Horan (@niallhoran),
„Nemám v tuhle chvíli žádné touhy mít děti. Někteří lidé jsou jiní, chtějí mít děti jako mladí, ale já jsem spokojený tam, kde teď sem,“ řekl Niall. Zpěvák není zkrátka na roli otce ještě připraven, je šťastný, že se může věnovat své milované hudbě, ale rozhodně to neznamená, že by děti nechtěl. Niall se rád pyšní synovcem Theem Horanem, který vypadá stejně jako jeho slavný strejda.

Louis Tomlinson

Niall také zbožňuje syna svého kamaráda z 1D Freediho Tomlinsona. „Vídáme se docela často, protože Louis bydlí s Freediem kousek ode mně v Los Angeles,“ svěřil se Niall. Přiznal se ale že ještě neviděl Liamova syna Beera. „Mám pro něj spoustu dárků, tak se moc se těším, až se potkáme.“

To ukazuje, jak bude Niall jednou skvělým tátou, přestože teď na děti ještě nemá myšlenky. Už se nemůžeme dočkat, až malého Nialla, nebo Niallu jednou uvidíme!

via GIPHY

Vodafone YOU FEST

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:51 pondělí 4. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 199
  LOVE
 • 21
  SUPER
 • 17
  OMG
 • 13
  FAIL
 • 12
  LOL
 • 12
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART