Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • KBBA: Oscar Mike vzal na svůj první koncert bývalé spoluhráče. Sklidili drsnou kritiku!

  17. října 2017 22:13
  Takové výrazy jsme v KB Band Academy ještě neslyšeli! Co se dělo? Po dramatické cestě pořadem čekala Oscara Mikea poslední výzva - uspořádat koncert. Rozhodl se pro netradiční prostor v Praze a jako doprovodnou kapelu oslovil Raptory, se kterými se původně do pořadu společně přihlásili. To ale nejspíš neměl dělat...
  Oscar Mike vymýšlí svůj koncert

  Oscar Mike vymýšlí svůj koncert

  Pozvi hlavně kámoše!

  Propagaci koncertu mohl konzultovat s Matyášem z kapely Mandrage, který má za sebou už stovky koncertů. „Je dobré myslet na to, že ještě nemáš etablované jméno, takže spíš vzít kámoše a udělat z toho mejdan,“ radili mu Matyáš společně s mentorem Majkláčem. Matyáš také zmínil koncept free mondays, kdy se i neznámý interpret dostane do prestižního klubu a získá nové fanoušky, které nemá šanci jinak oslovit.

  Oscar konzultuje koncert s Matyášem z Mandrage

  Oscar konzultuje koncert s Matyášem z Mandrage

  Volba ale nakonec padla na čtvrtek jakožto „malý pátek“ vhodný pro party v Praze a alternativní prostor Drive House. „Raději budu mít menší prostor zaplněný kamarády než velký sál, který by vypadal poloprázdně,“ vzal si Oscar k srdci některé předchozí rady. Celkově ale propagaci koncertu poněkud podcenil.

  Matyáš z Mandrage říká své zkušenosti s pořádáním koncertů

  Matyáš z Mandrage říká své zkušenosti s pořádáním koncertů

  Je to od nich zm*dství!

  I přes předchozí neshody oslovil jako hosty kluky z kapely Raptor Five, aby mohli dohromady představit písničky z jejich dosavadního společného repertoáru.

  ČTI TAKÉ:  Rozkol v kapele Raptor Five, jejich frontman Oscar Mike pokračuje sólo

  Jak ke koncertu na místě kapela přistoupila, ale Majkláče dost zklamalo. „Měli by být rádi, že můžou jezdit za cesťák,“ narážel na to, že za svou účast stáhli svého kamaráda o pět tisíc, tedy třetinu rozpočtu, který mu po všech velkých předchozích útratách na koncert zbyl.

  Oscar Mike s kapelou

  Oscar Mike s kapelou

  „Na to, že vystupovali za honorář, jako by to byli profesionální muzikanti, nebyli tak připravení, jak bych čekal. Vím, že umí zahrát lépe, bylo tam spousta chyb,“ odůvodnil po koncertě Majkláč svou kritiku. V pořadu ale zazněla na adresu kapely i daleko ostřejší slova...

  Oscar Mike s kytarou

  Oscar Mike s kytarou

  Jsem hrdá máma.


  Druhou půlku zahrál Oscar Mike sólově a došlo i na očekávaný singl Kissy Kissy La. Na koncert kromě kámošů dorazili i Oscarovi rodiče, kteří mohli být na jeho vystoupení právem hrdí. „Když si hrál sám s kytarou, bylo to neuvěřitelně uvolněný, skutečná radost z muziky,“ ocenil pak Oscara i Majkláč.

  ČTI TAKÉ: Oscar Mike natočil vydařený klip ke svému singlu

  A jak se Oscarovi hrálo bez kapely? „Byla to pro mě nová role, ještě s ní nejsem úplně sžitý, ale budu na sobě dál pracovat,“ slíbil sám sobě Oscar. „Hodně jsem si z toho vzal a hodně jsem se posunul a to je to nejdůležitější,“ zhodnotil nakonec Oscar Mike svou účast v celém projektu, takže ho ani nemuselo mrzet, že se na zbytek koncertu, kdy vystoupil sólově, nepřišli Raptoři ani podívat, natož ho do sálu podpořit.

  Oscar Mike a moderátorka Klára před pódiem

  Oscar Mike a moderátorka Klára před pódiem


  „Nevím, jaká bude budoucnost tohoto souboru. Chvilku si od toho všeho odpočinu a dobře si promyslím, co budu dělat dál,“ uzavřel zodpovědně Oscar Mike a vrhl se do víru pokoncertní afterparty.

  Příště nás čeká velkolepý koncert Mecháčů na zámku v Mikulově. 

  KB Band Academy sleduj vždy v premiéře ve čtvrtek ve 13:30 nebo v reprízách v pátek v 16:00 a v sobotu v 19:00. Všechny díly najdeš zde.

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 22:13 14. února 2018. Anketa je uzavřena.

  • 34
   WTF
  • 19
   SUPER
  • 15
   LOL
  • 15
   FAIL
  • 12
   LOVE
  • 11
   OMG

  Související