KB Band Academy zná své hrdiny! Kapely MECH a Surrender brainchild uspěly v náročném castingu

17. srpna 2017 19:21
Představujeme dvě kapely, které prošly oběma koly castingu a dokázaly přesvědčit mentora Majkláče i dramaturgii Óčka, aby se dostaly do projektu, který jim přinese peníze i feedback od osobností hudebního světa.

ČTĚTE TAKÉ: KAPELY SVEDLY AKUSTICKÝ SOUBOJ V 2. KOLE CASTINGU DO KB BAND ACADEMY!

MECH

Co o sobě prozradili sympaťáci z kapely MECH? „Jsme z jižní Moravy, konkrétně z Mikulova. Snažíme se vytvářet osobitou hudbu a děláme to, co nás baví. Do kupy jsme se dali v lednu 2016 a od té doby v netradičním složení koncertujem, skládáme a pracujeme na sobě. KB Band Academy nás může posunout dál a jsme vděční za tuto skvělou příležitost!“ A jak zní MECHáči? Poslechni si zde.

Surrender Brainchild

„Nejste fanoušky zkratkovitých postupů a zaběhnutých klišé? Naše kapela je pro ty, kteří hledají osobitou muziku a neřeší, co je zrovna “in“ nebo “out“. Dokážeme potěšit snad každého s trochou angličtiny v uchu a zálibou v míchání rozdílných žánrů, ať už rocku, popu, grunge nebo reggae,“ říkají o sobě kluci z kapely Surrender Brainchild. Poslechni si jejich songy.

Obě kapely si připsaly 75 000 Kč od Komerčky jako základní budget a čeká je první úkol. Budou budovat svoji osobitou uměleckou image. Doladí vizuální prezentaci včetně stylingu, vytvoří nebo upraví logo, případně i název a celkové grafické pojetí kapelního plakátu.

Sleduj KB Band Academy na Óčku.

KB Band Academy


Které kapele budu v KB Band Academy fandit?
Hlasuj 11
MECH
Hlasuj 4
Surrender Brainchild

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:21 pátek 15. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 19
  WTF
 • 17
  OMG
 • 17
  LOVE
 • 16
  SUPER
 • 16
  FAIL
 • 14
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART