Kazma šel s pravdou ven! Jak to bylo s nehodou Leoše Mareše? Co na to říkáte? Hlasujte!

12. září 2018 10:34
Celý národ o něm bude zase mluvit. Co se opravdu stalo koncem dubna, kdy Leoš Mareš zasahoval u dopravní nehody?

Kazma a Leoš Mareš

Kazma alias Kamil Bartošek umí překvapit. V dubnu letošního roku nafingoval dopravní nehodu na moderátora Leoše Mareše. Leoš v tu dobu nasedl do cizího auta, přestože se vsadil, že do 24. dubna nenasedne do jiného vozidla než do svého trabantu. 

Pokud by nasedl, přišel by o své luxusní Ferari. Leoš zastavil u dopravní nehody a sedl si na místo řidiče cizího auta. Netušil, že celé to má pod palcem tým One Man Show. V tu chvíli vyběhl Kazma a všem prozradil, že je to jen nahrané. Leoš mu měl dát svoje Ferari, to ale nakonec nedopadlo. A v tuhle chvíli vyšel Kazma s videem, které odhaluje, jak to bylo doopravdy. 

10 SERIÁLŮ, KTERÉ DIVÁCI NADE VŠE ZBOŽŇOVALI! VIDĚLI JSTE VŠECHNY?

Hrdinou celého příběhu je především Leoš Mareš, ale je jisté, že mluvit se bude i o Kazmovi. Samotný hlavní aktér z celé věci ale moc nadšený není.  Jeho vyjádření na Instagramu na sebe nenechalo dlouho čekat.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Video OMS je pěkné. Osvětový tón chválihodný. Zpracování úžasné. Písnička je super.  Přesto bych chtěl komentovat pouze svojí úlohu v show. Zážitek z fingované nehody byl pro mě neuvěřitelně frustrující. Určitě někteří z vás něco podobného zažili a ten kontakt s blízkosti smrti je hrozný. To, že to byla fikce jsem v tu chvíli samozřejmě nevěděl a po prozrazení jsem cítil jen úlevu, že ten pán žije a nic se mu nestalo. Nemyslím si, že by se takovými podobnými způsoby mělo upozorňovat na cokoli. Někoho zmlátit, aby se upozornilo na násilí. Někoho rozbrečet, aby se upozornilo na smutek. Někoho zneuctít, aby se upozornilo na křivdu.  Kazma chtěl to Ferrari. Strašně ho chtěl. Díky mojí sázce se mu naskytla možnost, jak získat skvělý obsah své další show. Vymyslel k tomu proto charitativní podtext a dal se do díla.  Byl den před koncerty v O2 Aréně, když jsem po fingované nehodě dojel do radia.  Dostal jsem strach. Měl jsem obrovský strach, že kauza KAZMA zničí mojí půlroční práci na koncertech a všichni budou řešit jen tu nehodu. Nikomu jsem proto o tom neřekl, nechal si to v sobě a po Ranní Show jsem se sešel s Kazmou, který mně vylíčil, jaké má s Ferrari úmysly. Plánoval osobní převzetí auta přímo na podiu, oblepeného logy OMS. Plánoval několikaměsíční dotáčení své Show společně se mnou. Plánoval nainstalování skrytých kamer u nás doma. Plánoval auto prodat a utržené peníze věnovat na charitu a mě hodlal jmenovat cituji “Sponzorem One Man Show” Všechno tohle je na záznamu ze kterého jste slyšeli jedinou větu “Podle mě jsi nevyhrál, ale můj návrh je, že bych ti to auto půjčil a dal na tvojí nadaci milion korun” .... co? .... cože? Že jste nic takového neslyšeli. No stačilo první a poslední část tohoto souvětí odstřihnout a zbyla jen věta “Můj návrh je, že bych ti to auto půjčil”  Co se týče mé instastory z noci po incidentu, bylo to poprvé za celý den, kdy jsem se někomu svěřil se svým ranním zážitkem z nehody a přiznávám, že mně ruply nervy.  Poté co chlapci v létě předělali scénář a upravili pointu, vyprodukovali ve střižně opravdu skvělou show. Gratuluju..

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares),

Leoš samozřejmě není jediný, kdo se k celé kauze vyjádřil. „Leoš vyhlásil sázku na auto, které mu nepatří a Kazma s Markusem udělali přešlap, kterej se celou epizodou snažili zachránit dotáčkama. Zbytečná nehoda tří influencerů, u který se zastavuje až moc lidí,“ svěřil se na Twitteru youtuber Kovy.

S poslední větou má youtuber velkou pravdu. O Kazmovi se teď bude mluvit a je jisté, že ne všichni si z jeho „osvěty“ budou nadšení. Kazma rozjel kampaň 1/10, která má lidi přinutit zastavit u dopravní nehody a pomoct, stejně jako to udělal Mareš. Jde o to, že pouze 1 člověk z 10 zastaví u dopravní nehody, což chce Kazma změnit. 

K celé kampani vznikla i píseň, kde se sešli hvězdy tuzemské hudební scény; od Lucie Bílé, Debbi, Ewy Farne, kapely Chinaski, Mirai či zpěváky jako Richard Krajčo, Vojta D, Milan Peroutka, Tomáš Klus či Vojtěch Dyk. 

ČTĚTE TAKÉ:  KVÍZ SERIÁLY: JAK MOC ZNÁŠ POPULÁRNÍ SERIÁLY? VYZKOUŠEJ SE!

Fotogalerie

Co říkáte na Kazmu a celou kauzu?
Super, Kazma překvapil
Super, Kazma překvapil
333
Je to strašné, Kazma u mě skončil
Je to strašné, Kazma u mě skončil
149
Nezaregistroval/a jsem to
Nezaregistroval/a jsem to
103

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:34 čtvrtek 10. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 94
  SUPER
 • 19
  FAIL
 • 16
  LOL
 • 16
  WTF
 • 13
  LOVE
 • 11
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART