Shawn Mendes prozradil, který stejný obrázek má i jeho mamka! Každá kérka má pro něj velký význam!

22. října 2017 18:22
Zpěvák je sice velmi mladý, tetování ale miluje. Nenechává si je ale dělat bez důvodu.

ČTI TAKÉ: Miley Cyrus netušila, že se k sobě s Liamem Hemsworthem vrátí! Chce s ním být navždy!

Shawn Mendes

Shawn Mendes je jedním ze zpěváků, kteří se rozhodli svůj vzhled podpořit tetováním. Každý cool kousek má pro zpěváka velký význam, ale není to nic jednoduchého. Kytaru má zpěvák na předloktí a je složena z kombinace stromů, jezera a panoramata Toronta, které má pro zpěváka velký význam, protože Shawn z Kanady pochází.

Selena X Marshmello coming out in 5 DAYS! IM READY FOR IT YES #Wolves

Příspěvek sdílený shawnmendes.♡ (@breathingformendes),

Zvláště toto tetování má pro zpěváka velký význam. „Bylo to něco o čem jsem přemýšlel více než rok. Sám jsem se chtěl ujistit, že moje první tetování bude něco, s čím budu stoprocentně spokojený. Přemýšlel jsem to tom opravdu dlouho,“ vysvětlil zpěvák. Druhé tetování má tvar žárovky a poprvé ho fanoušci zahlédli v klipu There´s Nothing Holdin´ Me Back.

„Tenhle nápad jsem dostal, když jsem byl na turné v Oslu. Opravdu jsem chtěl něco díky čemu si budu toto období pamatovat. Je to žárovka se stromy a květinami, které má ráda moje máma a babička,“ přiznal zpěvák, že pro něj tetování, které mu připomínají rodinu, mají velký význam. Nejnovější tetování ho totiž opět spojuje s jeho milovanou rodinou.

Flicker is amazing 

Příspěvek sdílený shawnmendes.♡ (@breathingformendes),

Na prstech má vytetovaného slona, stejného má i jeho maminka. „Snažil jsme se přesvědčit mámu, aby si nechala udělat tetování. Je to jediné tetování, které má a jen proto, že miluje slony,“ smál se zpěvák. Jak je vidět, tetování pro něj mají opravdu velký význam a je fajn, že má ke každému výjimečný vztah.

ČTI TAKÉ: Shawn Mendes má nové tetování! Ukázal ho v novém klipu! Mrkni na detailní foto!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:22 pondělí 19. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 156
  LOVE
 • 21
  SUPER
 • 15
  LOL
 • 14
  OMG
 • 13
  WTF
 • 10
  FAIL

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART