Katy Perry je naštvaná a čeká roky na omluvu! Co jí Taylor Swift udělala?

25. května 2017 14:31
Tyhle dvě holky se prostě nemůžou ani vidět! Katy slíbila fanouškům, že hejty ukončí, pokud se jí Taylor omluví. Za co? No... Horší to asi být nemohlo!

ČTI TAKÉ: ZAMILOVANÝ PÁR SPOLU CHTĚL ZŮSTAT NAVŽDY. PŘÁNÍ SE JIM SPLNILO. STALI SE OBĚŤMI ÚTOKU V MANCHESTERU.

Katy Perry / Taylor Swift

Katy Perry chce omluvu od Taylor Swift!

I když jsou to dospělý holky, pořád se chovají jako ve školce! Katy Perry a Taylor Swift se prostě nemají rády a Katy teď řekla, že Taylor si začala a je tedy na ní, aby se jí omluvila.

Taylor Swift a Katy Perry

V roce 2012 začala Katy randit s hudebníkem Johnem Mayerem, se kterým předtím chodila Taylor Swift. A holt to nepřenesla přes srdce. Tohle ale prý není hlavní problém!

Holky si jdou zkrátka vzájemně po krku. V roce 2009 se k sobě ještě chovaly jako nejlepší kamarádky, ale teď spolu soupeří o fanoušky jak se jen dá a nebojí se jedna o druhé říct spoustu negativních věcí v rozhovorech, dokonce aniž by se navzájem jmenovaly!

Katy dokonce zašla tak daleko, že „ukradla“ Taylor několik jejích tanečnic a použila je na svém turné. Jak to je doopravdy a co je za touhle vší vzájemnou nenávistí ví ale moc dobře jen holky samy a ani jedné z nich se o tom nechce mluvit. Skončí to někdy?

VIDEO: Katy Perry SPILLS on Taylor Swift Feud During Carpool Karaoke:

Katy Perry zažene chmury penězmi! Jako porotkyně si vydělá balík!

Zajímalo vás někdy, kolik peněz si vydělají porotci talentových soutěží? My to víme! Konkrétně Katy Perry, která se stane porotkyní další řady Americon Idol, si přijde údajně na 25 milionů dolarů. Je to prý nejvyšší kontrakt v historii soutěže! Mazec!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:31 pátek 22. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 119
  OMG
 • 36
  LOL
 • 29
  FAIL
 • 25
  WTF
 • 21
  LOVE
 • 17
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART