Katy Perry se rozplakala při livestreamu! Svěřila se, že často bojuje s pochybnostmi

13. června 2017 11:44
Katy Perry překvapila a během live vysílání se svěřila se svými pochybnostmi a depresemi...

ČTI TAKÉ: SELENA GOMEZ TOUŽÍ PO ROLI V KRVAVÉM HORORU. ROLE NAIVEK JI PRÝ UŽ NEBAVÍ!

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry podpořila vydání své nové desky Witness čtyrdenním live vysíláním ze svého domu. Od 8. do 11. června mohli její fanoušci sledovat, jak Kate vaří, baví se s přáteli nebo absolvuje sezení s terapeutkou. Video na jejím Youtube kanále ukázalo, jak se zpěvačka svěřuje se svými problémy doktorce Siri Sat Nam Singhem, se kterou se bavila o boji s alkoholismem, nebo o sebevražedných myšlenkách.

Mluvili spolu také o tom, jaké to je být neustále pod drobnohledem celého světa. „Lidem se nelíbí moje vlasy a přejí si, aby byly delší. Já si moc přeji být Katheryn Hudson (pravé jméno Katy) a už nechci vypadat jako Katy Perry. Možná je to důvod, proč jsem si nechala vlasy ostříhat,“ svěřila se zpěvačka.

Celý svět tak díky live vysílání mohl zjistit nejen, jak se zpěvačka chová v soukromí, ale hlavně, že i ona mívá depresi, pochybnosti a občas neví, co se svým životem.

„Důvod, proč jsem se rozhodla pro live vysílání byl ten, aby lidé zjistili, že jsem stejná jako oni a že i oni si mohou splnit svoje sny, tak jako já,“ dodala Kate. Otevřenou zpovědí dala tak spoustu lidem naději a pomohla jim začít bojovat se svými pochybnostmi. Palec hore Kate!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:44 středa 11. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 36
  LOVE
 • 16
  SUPER
 • 13
  OMG
 • 11
  LOL
 • 7
  WTF
 • 6
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART