V jakém filmu ho uvidíte? Shawn Mendes prozradil, že místo zpěvu zkusí herectví!

28. srpna 2018 10:28
Shawn Mendes (20) přemýšlí o tom, že se vykašle na svou pěveckou kariéru a vrhne se na herectví.

Shawn Mendes

Zpěvák Shawn Mendes (20) je super úspěšný zpěvák, ale proč by nemohl být i stejně úspěšný jako herec?! Autor hitu In My Blood už od dětství toužil být hercem a vypadá to, že teď by se mu jeho sen mohl splnit. 

Doufám, že dostanu v budoucnu příležitost si herectví zkusit. Myslím, že co se hraní týče, čekám na tu správnou roli,“ svěřil se Shawn na předávání MTV Video Music Awards 2018. Zajímavé je, že rok zpátky se zpěvák svěřil, že by ho hraní velmi lákalo, avšak není to ta pravá oblast. 

Chtěl jsem být hercem, bral jsem herecké kurzy a dokonce jsem se zúčastnil i jednoho castingu pro Disney. Ale pak jsem si uvědomil, že jsem byl tak nervózní, protože jsem se bál, že si nebudu pamatovat texty. Pak jsem začal nahrávat videa na Youtube a zjistil, že jsem se stal hudbou doslova posedlý,“ přiznal zpěvák. Jistě, pamatovat si text není jednoduché, ale co jeho písně?  Ty si také musí pamatovat.

KVÍZ POPOVÍ ZPĚVÁCI! VYZNÁTE SE V JUSTINOVI, SHAWNOVI ČI BRUNOVI? OTESTUJ SE!

Opravdu bych si chtěl jednou hraní zkusit. V hudebních klipech také musím hrát, ale rád bych se pustil do opravdového herectví. Je mi 18 a za pár let mohu být úplně někdo jiný a dělat něco jiného,“ svěřil se herec v roce 2016. Teď je mu 20 let, je čas na start nové kariéry?

ČTĚTE TAKÉ:  SHAWN MENDES SLEDUJE NA INSTAGRAMU JEN PÁR LIDÍ! KDO JE TO PŘESNĚ?

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:28 středa 26. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • 124
  LOVE
 • 31
  WTF
 • 27
  LOL
 • 26
  FAIL
 • 24
  SUPER
 • 24
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART