Kapela Kryštof natočila nejemotivnější videoklip ve své historii!

16. listopadu 2017 13:00
Jedna z nejpopulárnějších tuzemských kapel Kryštof natočila ve spolupráci s režisérkou Karin Babinskou poetický černobílý klip k písni Zůstaň tu se mnou.

ČTI TAKÉ: INSTAGRAM ZAPLATIL SEXY DVOJČATŮM STUDIA PRÁV I LUXUSNÍ DOVOLENÉ! HLASUJ, KTERÁ Z HOLEK JE PODLE TEBE HEZČÍ!

Richard Krajčo / klip Zůstaň tu se mnou (2017)

Píseň Richard Krajčo napsal na základě Karinina scénáře k připravovanému filmu Za sny, podle kterého v současnosti píše i stejnojmennou knihu. „V klipu jsem nechtěla prozrazovat přesný děj příběhu, nechala jsem se tedy jen volně inspirovat emocemi, které jsou v něm obsažené,“ komentuje klip režisérka.

„Ač prostředí vypadá na Irsko nebo Skotsko, natáčelo se nedaleko od Prahy,“ přibližuje prostředí Krajčo. Konkrétně se jedná o vrcholek v Modřince, který objevil producent Martin Šebík. Druhá lokace bylo vrakoviště v Berouně.

Zůstaň tu se mnou pochází z aktuální v červnu vydané převážně retrospektivní desky 25, na které se nachází ty největší hity, jako je Lolita, Rubikon, Atentát nebo Cesta doplněné o čtyři novinky. Jednou z nich je právě Zůstaň tu se mnou, kterou s kapelou v New Yorku natáčel producent Yaron Fuchs, jenž se podílel na předchozích albech Inzerát a Srdcebeat.

Kryštof - Zustan Tu Se Mnou (Za Sny):

Ohodnoť nový videoklip skupiny Kryštof (jako ve škole)
1
1
160
2
2
139
5
5
116
3
3
111
4
4
108

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:00 pátek 16. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 24
  LOVE
 • 15
  SUPER
 • 15
  LOL
 • 15
  FAIL
 • 14
  WTF
 • 14
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART