Kapela Kryštof má pro fanoušky exkluzivní 3 LP výběrovky nazvané „25“!

24. srpna 2017 14:12
Oslava 25. narozenin kapely Kryštof vyvrcholí 16. a 17. září velkými koncerty na Strahově. Začátkem června Kryštof vydali mimořádnou dvoudiskovou edici toho nejlepšího včetně čtyř nových songů...

ČTI TAKÉ: CHCE SE ZBAVIT FANOUŠKŮ A MÍT KLID? PROČ JUSTIN BIEBER DOOPRAVDY ODJEL DO INDIE?

Kryštof

Nyní mezi své fanoušky posílají limitovanou edici 3 LP „25“. Vychází v omezeném počtu 1 000 kusů symbolicky 25. 8. „Jsme rádi, že jsme bestofku 25 mohli vydat nejen digitálně a klasicky na CD, ale taky na kazetách, které už si fanoušci rozebrali, ale taky na vinylu. Považujeme to spíše za raritku a věříme, že pár skalních potěšíme,” říká Richard Krajčo.

Jednadvacet největších hitů kapely Kryštof, mezi kterými nechybí „Lolita“, „Ženy“, „Srdce“, „Rubikon“, „Atentát“, „Cesta“ nebo „Srdcebeat“ doplňují i čtyři nové songy, které si kapela zaletěla natočit do Ameriky.

„Best of album jsme doplnili čtyřmi novými písněmi a ty jsme se rozhodli natočit tak, jak se to dělávalo venku. S velkým týmem, který by mohl točit a točí s největšími hvězdami na světě - od producentů, asistentů, mistra zvuku, masteringmistra, protools inženýrů či nástrojových techniků. To byl náš dárek sobě k této oslavě a stál za to. Nejlepší recording naší historie,“ dodává k novým písním zpěvák Richard Krajčo.

Songy „Šnůry“, „Naviděnou“, „Nesmím zapomenout“ a „Zůstaň tu se mnou“ kapela natáčela v New Yorku na přelomu března a dubna a na jejich vzniku se opětovně podílel i Yaron Fuchs, který měl pod palcem i produkci alb Srdcebeat a Inzerát. Jak naznačují první reakce na aktuální singl „Šnůry“, i tentokrát jejich spolupráce dopadla na výbornou.

Už za pár týdnů si budete moci Kryštof užít naživo. 16. a 17. září vystoupí na Rošického stadionu na Strahově. První z koncertů je již měsíce beznadějně vyprodán, na ten druhý ještě pár vstupenek zbývá.

Kryštof

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:12 pátek 22. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 15
  LOVE
 • 12
  LOL
 • 12
  FAIL
 • 11
  WTF
 • 11
  OMG
 • 10
  SUPER

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART