Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • Kapela Chinaski se rozpadá: Malátný vyhazuje 4 členy, fanoušci mluví o zradě

  20. listopadu 2017 10:10
  Krátce po megaúspěšném koncertě v O2 Areně šokovala kapela své fanoušky otevřeným prohlášením! Nejen „venku je na nule“ - mrazivá atmosféra byla už delší dobu očividně i v téhle úspěšné kapele!

  ČTI TAKÉ: VÍTĚZOVÉ AMERICAN MUSIC AWARDS 2017! SHAWN MENDES, LINKIN PARK, NIALL HORAN A DALŠÍ!

  Chinaski

  V neděli večer se na Facebooku kapely objevilo oznámení,  které spousta fanoušků stále není schopna akceptovat a pochopit!

  Chinaski po úspěšném halovém turné ohlásili částečný rozpad. Opouštějí ji trumpetista Petr Kužvart, saxofonista Štěpán Škoch, baskytarista Ondřej Škoch a bubeník Ota Petřina (Marpo), zůstávají zpěvák Michal Malátný a kytarista František Táborský. Stávající sestava dohraje domluvené letošní akce.

  Jak to bude dál? Dokáže si kapela udržet přízeň svých dlouholetých fanoušků i v nové sestavě? 

  Vážení fanoušci a fanynky,

  pořád jsme plní emocí a dojmů z Vašich nadšených reakcí na koncert v O2 areně a vůbec z celého turné k desce Není nám do pláče. Máme za sebou neuvěřitelné a velmi intenzivní období, během kterého jsme odehráli spoustu koncertů, procestovali kus světa a natočili hromadu písniček.

  Ale pravda je také to, že jsme strávili opravdu hodně času spolu a v určitých ohledech se zacyklili, hudebně vidíme věci odlišně a nepřišli jsme na to, jak se z těch našich kruhů vymotat. Někteří z vás nám po O2 areně říkali, že jsme hráli, jakoby to bylo naposledy. A pravda je, že ono to v aktuální sestavě skutečně skoro naposledy bylo.

  Začínali jsme po hospodách a klubech a moc dobře víme, že k tomu, aby to fungovalo dohromady, potřebuje každá kapela vnitřní chemii mezi všemi členy. A ta, kterou jsme měli my, vyprchala. Trápili jsme se s tím dlouho, zkoušeli různé věci. A pak jsme si uvědomili, že změna je život. Ve stávající sestavě dohrajeme domluvené akce až do konce roku. Poslední veřejný koncert bude 18. prosince v brněnském Sonu. Jde o benefici pro Nadační fond dětské onkologie Krtek. Tam s námi naposledy na pódiu uvidíte Otu, Štěpána, Ondru a Kužiho.

  Není to poprvé, kdy Chinaski mění sestavu. Nerozcházíme se ve zlém. Jen jsme si uvědomili, že teď potřebujeme kapelu dělat jinak a chceme to zkusit zažít ještě jednou s novými lidmi. To neznamená, že bychom měnili styl nebo vás připravili o vaše oblíbené písničky. O tom, kam se posuneme a jak to bude vypadat, už ale máme jasno. Teď je ale na místě poděkovat klukům za všechno, co jsme spolu udělali a čím si prošli. A popřát jim, aby se jim na jejich další hudební cestě dařilo. Vždyť třeba z Oťase se za tu dobu stala sólová hvězda a příští rok ho čeká vlastní O2 arena.

  Něco teď sice končí, ale nám není do pláče, protože věříme, že pro Chinaski je tohle sice těžké, ale správné a hlavně upřímné rozhodnutí. Více se dozvíte už po novém roce a na klubovém turné, které chystáme na jaro. A samozřejmě na letních festivalech.

  Těšíme se na vás!

  Michal Malátný, František Táborský

  Chinaski

  Marpo

  Marpo sdílel(a) příspěvek uživatele Chinaski (OFFICIAL).13 hod ·

  Můj konec v kapele Chinaski... Uběhlo dlouhých 9 let a dnes Vám musim oznámit že končim na postu bubeníka v kapele Chinaski. František Táborský a Michal Malátný se rozhodli pokračovat beze mě a dalších 3 členů Ondry Škocha, Štěpána Škocha a Petra Kužvarta. Bohužel jsme se za ty roky tak zacyklili ve vztazích, že už to svym  způsobem nešlo dál. Jsem generačně úplně jinde, s jinym pohledem na svět a chci jít sám dál svojí cestou. Veškerý pravdy a nepravdy zůstanou za zavřenýma dveřma a já bych chtěl timto klukum upřimně poděkovat. Dostal jsem obrovskou školu a získal knowhow díky kterýmu jsem mohl budovat TroubleGang. Trochu mě mrzí, že za bubnama sedět nebudu, ale to je prostě život a ja už se porval kde sčim. TroubleGang je moje 3tí dítě a je na čase ho uvést do dospělýho života. Bylo mi ctí s Váma hrát, život jde dál. TroubleGang nebo nic

  Otakar “Marpo” Petřina

  PS: Nebudu odpovídat na zprávy tohoto statusu. Vše bylo napsáno. Neni to easy. Díky za pochopení ...

  Chinaski.

  VIDEO: CHINASKI - Venku je na nule (oficiální videoklip):

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 10:10 úterý 20. března 2018. Anketa je uzavřena.

  • 55
   FAIL
  • 21
   SUPER
  • 21
   WTF
  • 15
   LOL
  • 13
   OMG
  • 13
   LOVE

  Související