Jedno oko nezůstane suché! Tohle řekla Selena Gomez o své BFF Taylor Swift!

26. září 2018 14:47
Přátelství je opravdu velmi důležité, což ví i Selena Gomez. Její nejlepší kamarádka je Taylor Swift, o které nedávno nádherně promluvila. Připravte si kapesníčky!

Selena Gomez a Taylor Swift

Kamarádství mezi celebritami je křehké jak nejdražší porcelán. Mezi taková přátelství patří to mezi Selenou Gomez (26) a Taylor Swift (28), které o sobě mluví jako o velkých kamarádkách. Selena o své přítelkyni říká, že je jak její velká ségra. 

JAK ŠEL ČAS S TAYLOR SWIFT ANEB Z COUNTRY PRINCEZNY POPOVOU KRÁLOVNOU!

V nedávném livestreamu to herečka a zpěvačka řekla na svém Instagramu. „Jak jsem na tom s Taylor? Taylor je úžasná, miluji ji. Je úžasná, je to jak moje velká ségra. Řeknu jí úplně všechno, je tak chytrá, že mě to občas i vyděsí,“ svěřila se se smíchem Selena, když se jí fanoušek zeptal, jaký má s Taylor vztah. 

A toto rozhodně nebylo jediné hezké gesto od slavné herečky. „Jsem tak vděčná, že mohu být tvoje kamarádka. Tato žena je jedním z mých nejoblíbenějších lidí na světě. Miluji naše tradice a miluji tebe,“ napsala Selena k fotce, kterou nedávno zveřejnila na Instagramu.

O tom, že jsou holky velké kamarádky svědčí i jejich vzájemná podpora na různých akcích a během rozhovorů. Prostě kamarádky se vším všudy. 

ČTĚTE TAKÉ:  8 SEXY SLAVNÝCH HOLEK V PLAVKÁCH! HLASUJTE, KDO VYPADÁ NEJLÉPE!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:47 čtvrtek 24. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 93
  LOVE
 • 34
  FAIL
 • 31
  SUPER
 • 31
  LOL
 • 28
  WTF
 • 27
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART