Justin pořádá výběrové řízení na budoucí ženu - paní Bieberovou! Co musí mít dívka jeho snů?

12. července 2017 13:06
Justin Bieber by rád v Austrálii našel ženu svých snů...

ČTI TAKÉ: Režisér Dunkerku při castingu vůbec netušil, jak moc je Harry Styles slavný!

Zpěvák se dokonce vyfotil s fanynkou.

Vypadá to, že výlet do Austrálie v rámci turné Purpose má na Justina dobrý vliv a místní ženy ho velmi inspirují! Svému kamarádovi se svěřil, že by se velmi rád brzy oženil. Justin podle všeho hledá svou ideální budoucí manželku aktuálně v Austrálii a k dosažení tohoto cíle požádal svého přítele Carla Lentze, aby mu jí pomohl najít...

Justin prý chce i pořádat konkurzy na budoucí paní Bieberovou. „Justin Carlovi velmi věří, pokládá ho skoro za svého bratra a věří, že mu právě on pomůže najít tu dokonalou ženu,“ cituje zdroj ze zpěvákova okolí. „Vážně chci přítelkyni. Chci se oženit! Ne teď hned, ale brzy! Chci velkou rodinu...,“ svěřil se prý Justin svému příteli.

via GIPHY

Justinovi možná vrtá hlavou šťastný vztah jeho ex Seleny Gomez a The Weekenda. Se Selenou byl Justin od roku 2010 do roku 2012 a je jasné, že některé vlastnosti této slavné herečky a zpěvačky by měla mít i Justinova budoucí žena. Selena navíc velmi důrazně dodržovala jeho křesťanskou víru a JB by byl rád, kdyby milovala jeho rodnou hroudu - Kanadu.

Justin se v Kanadě narodil a přestože spoustu času tráví cestováním po celém světě, jeho srdce stále patří Kanadě. Kdo se hlásí do výběrového řízení? ,-)

DJ Khaled - I’m the One ft. Justin Bieber, Quavo, Chance the Rapper, Lil Wayne

ÓČKO TEA od Bubbleology

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:06 čtvrtek 9. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 798
  LOVE
 • 436
  LOL
 • 163
  WTF
 • 103
  FAIL
 • 77
  OMG
 • 48
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART