Justin Bieber v ohrožení? Fanynka se vloupala k němu domů, musela ji zatknout policie!

26. října 2017 10:58
Šílená fanynka Justina Biebera se dostala až k němu domů. Je Justin v pořádku?

ČTI TAKÉ: Zase to mezi nimi jiskří? Selena a Justin byli viděni spolu u domu zpěvačky!

Justin Bieber

Někteří fanoušci Belibers udělají všechno, aby se ke svému miláčkovi dostali. A to i přesto, že mohou být zatčeni. V pondělí večer se k Justinovu domu dostala fanynka, která ke zpěvákovi domu přišla další dva dny, i přestože i ji ochranka zpěváka žádala, aby odešla. Ta ale neuposlechla a tak ochranka zavolala policii. Justin byl prý doma, ale s neodbytnou fanynkou se nepotkal.

Zpěvák ani jeho tým se k situaci ještě nevyjádřil, přesto je tato zpráva dosti znepokojující. Přestože žena nic neudělala a podle zdroje ani nebyla nebezpečná, někteří fanoušci si neuvědomují, že i slavné hvězdy chtějí mít doma svůj klid. Podobná situace se stala i Harrymu Stylesovi z One Direction. Prý na něj během koncertu v Hollywood Bowl dorážel fanoušek a snažil se ho dotýkat, což se zpěvákovi moc nelíbilo.

Přestože obě situace se mohou zdát být odlišné, jde vlastně o to samé. Jmenuje se to ochrana soukromí a osobní prostor. Bez ohledu na to, jak velcí jste fanoušci, neměli byste se snažit dostat se ke svým oblíbeným hvězdám tak blízko, pokud jim je to nepříjemné. Ochrana osobních údajů se stala velkým problém, protože prakticky všechno se může dostat na internet.

Všechno, co se může zdát osobní, se může dostat do špatných rukou a může to být následně zneužito. Justin je sice v pořádku a nic se mu nestalo, ale vzhledem k tomu, že přesně nevíme, co se stalo, je možné, že je Justin vyděšený.

Bohužel to asi nebylo naposledy, co se fanatický fanoušek mohl dostat do umělcova domu. Máme však pocit, že tato žena, která byla zatčena, se ke svému miláčkovi už jen tak nedostane.

ČTI TAKÉ: Kámoši až za hrob! Jaké vtípky si dělají kluci z Riverdale Cole Sprouse a KJ Apa?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:58 pátek 23. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 171
  OMG
 • 52
  LOL
 • 28
  LOVE
 • 23
  FAIL
 • 19
  SUPER
 • 19
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART