Justin Bieber v krizi! Chce už navždy skončit s hudbou?

16. listopadu 2018 9:07
Trochu to vypadá, jak kdyby Justin Bieber už neměl náladu tvořit nové písničky. To se ale teď může změnit.

Justin Bieber

V posledních několika měsících bylo o Justinovi Bieberovi (24) slyšet hlavně v souvislosti s jeho vztahem s modelkou Hailey Baldwin (21). O jeho hudební kariéře se  mluvilo čím dál tím méně. To by se teď ale mohlo změnit. Justin má v plánu vrátit se k muzice.

Je šťastný a v pohodě. Je zamilovaný do Hailey. Ona ho velmi podporuje v tom, aby dělal, co ho baví,“ říká zdroj z Justinova okolí. Zároveň ale prosí fanoušky, aby na Justina netlačili a nechali ho v klidu tvořit. „Pracoval několik let a jakmile si dal krátkou přestávku všichni se ho ptají, kdy se vrátí. Nechte ho prosím v klidu,“ dodal.

15 nejkrásnějších svatebních šatů podle hvězd! Kdo na svatbě nejvíce zářil? Hlasujte!

Rozhodně to ale neznamená, že by se Justin chtěl hudby a koncertů vzdát. Ty mu prý velmi chybí a už se nemůže dočkat až se vrátí zpět na koncertní pódia. Zatímco zpěvák je teď v nepracovním módu, jeho partnerka Hailey má plnou hlavu nápadů a projektů.

Má Justin pracovní krizi?

Není to tak dávno, co si podala žádost o vytvoření nového uměleckého jména Hailey Bieber, se kterým prý plánuje vytvořit módní kolekci. A to prý není jediný projekt, který by chtěla v nejbližší době rozjet. Tak snad modelka bude motivací svému partnerovi a my se brzy dočkáme zbrusu nových písniček.

ČTĚTE TAKÉ: Lucy, Taylor nebo Ed? Která slavná osobnost jste podle horoskopu?

KOUKNĚTE SE, JAK TO JUSTINOVI SLUŠÍ VEDLE HAILEY!

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:07 sobota 16. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • 107
  LOVE
 • 51
  LOL
 • 33
  WTF
 • 32
  SUPER
 • 31
  FAIL
 • 22
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART