Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • „JUSTIN BIEBER SVOJE FANOUŠKY MILUJE!“, ŘÍKÁ JEHO KÁMOŠ MARTIN GARRIX!

  16. března 2017 11:26
  „Že se tak někdy nechová? Můžete si za to sami!“, pokračuje Martin...

  ČTI TAKÉ: APKKA MUSICAL.LY POMOHLA JACOBOVI SARTORIUSOVI PŘEKONAT STYDLIVOST!

  Martin Garrix a Justin Bieber

  Martin Garrix a Justin Bieber

  „Problém je v tom, že fans obvykle bohužel zajímá jen to, jak ulovit co nejlepší selfíčko, takže se k nám nahrnou ve chvíli, kdy jdeme třeba do auta a snažíme se něco sníst!

  Justin i já už toho občas máme plné zuby! Jsme taky jenom lidi, ale občas si připadáme jako štvaná zvěř!“, postěžoval si Martin.

  Justin Bieber a Martin Garrix

  Justin Bieber a Martin Garrix

  Justin Bieber byl minulý týden přistižen jak rozplakal fanynku v Austrálii, když jí řekl, že mu z ní je špatně. „Divíte se mu? Představte si sami sebe, že jen co vyjdete ze dveří, sbíhají se k vám davy lidí, všichni ječí, brečí a strkají do sebe nebo do vás a jediné, co chtějí je důkaz, že vás potkali v podobě společné fotky.

  Opravdu je to jen pro silné povahy! Obdivuju Justina, že si pořád udržel zdravý rozum, protože to, čím si denně prochází si nikdo z vás neumí ani představit!

  Justin Bieber a Martin Garrix

  Justin Bieber a Martin Garrix

  Kdybych já sám potkal někoho, koho obdivuji a budu mít deset až třicet vteřin na to, na něco se například zeptat, nebo poděkovat za to, co pro mě znamená... Určitě bych je nestrávil honbou po společném selfíčku!

  Mně se několikrát stalo, že při večeři v restauraci přišlo najednou deset lidí, stoupli si k nám a za nás a začali si nás zblízka fotit... Bez toho, aby se zeptali...

  Justin Bieber a Martin Garrix

  Justin Bieber a Martin Garrix

  Připadal jsem si opravdu hrozně. Jako nějaké bezbranné zvíře, které zavřou do klece a ztratí veškerou svobodu. A přesně takhle se denně cítí Justin.

  Nedivte se proto, že je toho na něj někdy moc! On svoje fanoušky opravdu nadevšechno miluje, ale oni ho občas svým chováním „zabíjí“, zakončuje Martin.

  Fotogalerie

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:26 14. července 2017. Anketa je uzavřena.

  • 209
   LOVE
  • 21
   LOL
  • 20
   WTF
  • 19
   SUPER
  • 18
   FAIL
  • 13
   OMG

  R78u58d25a K20a27d38a82ň98k82a

  Promiňte ale na co si sakra Justin stěžuje.

  On si zvolil tuto cestu světové hvězdy tak ať se on ani jeho kamarád nedivý jak se k nim chovají.

  Toto je prostě riziko který podstupuje každý zpěvák ale aspoň je vidět že jeho fanouškům je skoro u zadního otvoru s prominutím.

  Často slýchám že jeho fanoušci už sním dělají jenom fotky a ani se ho nezeptají jak se má nebo co chystá, prostě udělají jen fotku a zmizí -> tomuhle já opravdu už neříkám opravdový fanoušci.

  Já osobně jsem fanouškem irského zpěváka Nialla Horana a co vidím od něj a jeho fanoušků tak o něj mají všichni opravdu ztrach ->ptají se ho jak se má,co chystá jak se měl celý den.Ale žádný z jeho fanoušků ho nevyhledává jen pro fotku ale oni si sním popovídají nebo ho pozdravý a slušně ho o fotku požádají.

  Niall i přes to že jsem čech mi odpovídá na některé otázky které mu nejsou proti kůži a nevadí mu to.

  Tohle jsou podle mě opravdový fanoušci ti co se o svého zpěváka starají jako o svého bratra a nechtějí po něm jen fotky ale chtějí vědět jaký má život.

  Tak ať si Justin nestěžuje na svý fanoušky kdo ví co to vůbec je za fans ...;-O

  Související