Justin Bieber se zastal talentových soutěží! Nebyli by bez nich One Direction či Little Mix!

27. září 2017 22:45
Justin přiznal, že mu talentové soutěž vůbec nevadí. Nic se ale nemá dělat za každou cenu.

ČTI TAKÉ: Justin Bieber podpořil Nialla Horana! Budou mít společný singl?

Simon Cowell a Justin Bieber

Justin Bieber přiznal, že je rád, že existují talentové show jako je The X Factor. Talentová show vytvořená Simonem Cowellem vyprodukovala hvězdy jako jsou One Direction, či Little Mix. Nicméně v rozhovoru pro britské noviny varoval JB hudebního magnáta, který se snaží za každou cenu najít nový talent, že nevolí ideální způsob.

Cowell chce najít novou hudební star, která by zaujala současnou mladou generaci. „Tyhle soutěže, které neustále objevují nové hvězd ale nepůsobí moc důvěryhodně. Ne každý rok najdete nové One Direction, ale myslím, že Simon letos potřebuje najít opravdu velkou hvězdu,“ řekl Justin. Zpěvák byl také objeven netradičním způsobem - jeho videí na Youtube si všiml zpěvák Usher.

Justin dodal, že nesouhlasí s kritikou, která se na talentové soutěže spustila. „Nikdy jsem té nenávisti vůči talentům nerozuměl. Mnoho hvězd světového showbussinesu bylo takto objeveno. Kdyby nebylo talentových soutěží, neznali bychom Kelly Clarkson, One Direction nebo Fifth Harmony,“ obhajuje soutěže Justin.

Simon Cowell se bojí, že letošní X Factor nebude mít takový úspěch, protože ho na BBC válcuje taneční soutěž Strictly Come Dancing. Ta přilákalo v sobotu večer téměř dvakrát více diváků než X Factor. Taneční soutěž sledovalo více než 9,3 milionů diváků, oproti 4,8 milionům lidí, kteří zasedli k X Factoru. Jak dopadne hledání nové hudební star? To je otázka na kterou budeme znát odpověď během několika následujících měsíců...

ČTI TAKÉ: Perrie Edwards z Little Mix byla o víkendu v nemocnici! Co se jí stalo?

Strictly Come Dancing 2017: 

Vodafone YOU FEST 2017

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:45 čtvrtek 25. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 76
  LOVE
 • 19
  SUPER
 • 17
  OMG
 • 15
  WTF
 • 13
  LOL
 • 12
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART