Justin Bieber navštívil výstavu o sobě samotném! S kým přijel a jak se choval?

30. dubna 2018 19:42
Co o Justinovi prozradili zaměstnanci muzea?

ČTI TAKÉ: AVICIIHO PŘÍTELKYNĚ TEREZA PROMLUVILA O JEHO SMRTI

Justin tetování miluje.

Muzeum v ontarijském Stratfordu, rodném městě Justina Biebera, mu věnovalo celou vlastní exhibici nazvanou „Kroky ke hvězdám“. 27. dubna se přitom dočkalo speciální návštěvy v podobě zpěváka samotného!

Justin se zúčastnil v doprovodu prarodičů Bruce a Diane. Výstava zahrnuje jeho nesčetná hudební ocenění, vzpomínky na dětství ve Stratfordu a bicí soustavu, na kterou hrál v devíti letech.

KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA JUSTIN BIEBER! DOKAŽ, JAK VELKÝ JSI FANOUŠEK!

„Byla to nečekaná návštěva, zničehonic jsme dostali zprávu od jeho babičky, že se tady ukážou,“ vypověděl generální ředitel muzea. „A Justin byl nanejvýš milý. Lidé z toho měli příjemný zážitek, protože byl tak skromný a oceňující. Zdrželi se asi na 45 minut a ke všem byl velmi přátelský.“

95 % věcí na výstavu poskytli právěJustinovi prarodiče, které ředitel označil za „kurátory jeho života“. Justin se vyfotil se zaměstnanci a dokonce poskytl autogram na tričko, které se muzeum chystá zarámovat. Na tabuli, kde mu fanoušci  zanechali zprávy, pak napsal srdce s nápisem „Justin tady byl“.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

Modelka Baskin je prý jen jeho kamarádkou

Justin Bieber s mámou Pattie Malette

Diane Dale, Bruce Dale, Selena Gomez, Justin Bieber

KVÍZ: SELENA GOMEZ A TŘICET SUPER OTÁZEK! ZNÁŠ JÍ DOBŘE?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:42 úterý 28. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 53
  LOVE
 • 16
  SUPER
 • 13
  WTF
 • 12
  FAIL
 • 12
  OMG
 • 11
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART