NEWS: Justin Bieber má novou závislost! Louis Tomlinson nechtěl nikdy opustit 1D!

26. června 2017 11:57
+ Rihanna odepsala fanouškovi + Frontman Imagine Dragons překonal deprese + Harry Styles má velký smutek...

ČTI TAKÉ: TRAILER: NOVÝ FILM O ANOREXII TO THE BONE JE PŘIROVNÁVÁN K 13 REASONS WHY!

Justin Bieber

Justin Bieber miluje wrap s křupavým kuřetem a obzvlášť si ho oblíbil v jednom irském bistru. Objednal si ho tu dokonce třikrát po sobě!

Restaurace si z toho samozřejmě udělala reklamní tahák - specialita Biebaderos alá Justinův oblíbený oběd za 7 a půl eura!

Rihanna odepsala fanouškovi

Rihanna na fanoušky nekašle a naopak jim pomáhá! Když jí jeden z jejích fans napsal, že má po rozchodu zlomené srdce, dala mu pár rad do života - Ve zkratce: co bolí to přebolí, najdeš si jinou a užívej si života. Je to sice klišé jak vyšitý, ale když vám odepíše Rihanna, obsah asi moc neřešíte...

Frontman Imagine Dragons překonal deprese

Dan Reynolds z Imagine Dragons poděkoval fanouškům, že ho podrželi nad vodou, když byl v depresivním období. Přiznal také, že nad některými svými písněmi se dojímá, protože jsou bolestně pravdivé! Mimochodem, na celou tuhle partičku se těšte už ve středu 19. července na festivalu Colours of Ostrava!

Imagine Dragons

Louis Tomlinson nechtěl opustit 1D

Louis Tomlinson prý nechtěl, aby si One Direction dali pauzu. Přišlo mu to jako blbost. Když ale viděl, že Harry, Niall i Liam se chějí vydat sólo, nezbývalo mu, než se s tím smířit.

One Direction

Harry Styles má velký smutek

Rodina Harryho Stylese prožívá velký smutek. Harryho nevlastní otec Robin Twist prohrál boj s rakovinou. Bylo mu 57 let. Dojemnou kondolenci poslal Harrymu jeho bývalý parťák z 1D Liam Payne - Robina znal osobně a pod touhle fotkou si povzdechl, proč tak skvělí lidé odcházejí tak brzy...

Děti Beyoncé dostaly obyčejná jména

12. června porodila Beyoncé na soukromé klinice v Los Angeles vytoužená dvojčátka. Od té doby se neřešilo nic jiného, než jaká dostali jména. A konečně je to venku!

Zatímco při vybírání jména pro prvorozenu Blue Ivy byli rodiče kreativní - jméno totiž v překladu znamená modrý břečťan, u dvojčátek vsadili na klasiku - holčička se jmenuje po mámě zkráceně Bea a chlapeček je Shawn junior po tátovi.

Blue Ivy / Beyoncé

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:57 úterý 24. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 102
  LOVE
 • 24
  SUPER
 • 17
  FAIL
 • 11
  WTF
 • 11
  OMG
 • 10
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART