Justin Bieber chce americké občanství! Zapomíná kvůli Hailey na rodnou Kanadu?

17. září 2018 9:28
Justin Bieber (24) chce získat americké občanství a plánuje svatbu s Hailey Baldwin.

Justin se chce do USA přestěhovat kvůli Hailey

Justin Bieber (24) tráví posledních několik měsíců v USA a rád by dosáhl toho, aby dostal americké občanství. Justin pochází z Kanady a občanství své rodné země si chce nechat. Vzhledem k tomu, že mezi Kanadou a USA existuje dohoda a o dvojím občanství, vypadá to, že dosáhne svého.

ZPĚVÁCI, KTEŘÍ SE CHLUBÍ NEJVÍC SEXY POSTAVOU! KDO JE VÁŠ FAVORIT? HLASUJTE!

Justin tráví hodně času v Americe se svou snoubenkou Hailey Baldwin (21), ale mluví se o tom, že zpěvák koupil v kanadském Ontariu pozemky za více než 109 milionů korun. Je možné, že Justin chce rozdělit svojí působnost mezi dvě země. Dobrá zpráva pro zamilované snoubence je ta, že mezi Ontariem a New Yorkem je to šest hodin letadlem, což není taková vzdálenost. 

Pře udělením občanství musí Justin projít prověrkou FBI, nechat si odebrat otisky prstů a podstoupit dlouhý pohovor. Pokud uspěje, bude přísahat věrnost a oddanost Spojeným státům. 

Myslím, že se vědomě rozhodl změnit sám sebe. Poslední rok a půl se vůbec nezměnil. Až jednoho dne se probudil a řekl mi, že se mnou musí mluvit. Je to výjimečný mladý muž, který má úžasný život. Dřív si hodně stěžoval a dostal se na temné místo, ale když přijal zodpovědnost za své činy a podíval se na sebe kriticky, vzal konečně život do svých rukou a stal se zdravým mužem,“ chválí svého svěřence jeho manažer Scooter Braun. Vypadá to, že mu láska k Hailey otevřela nové možnosti.

ČTĚTE TAKÉ:  SEXY PŘÍTELKYNĚ JUSTINA BIEBERA! HLASUJTE, SE KTEROU MU TO SLUŠELO NEJVÍC!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:28 úterý 15. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 28
  LOVE
 • 15
  WTF
 • 14
  FAIL
 • 9
  SUPER
 • 9
  LOL
 • 9
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART