Justin Bieber blbne? Chce trávit čas se Selenou Gomez! Too Late to Say Sorry?

7. srpna 2017 13:22
Justin zrušil zbytek turné Purpose a rozhodl se udělat si volno a odpočívat. Jak sám řekl, chce trávit nějaký čas se starými přáteli a nevynechal ani svou bývalku Selenu Gomez... Co na to The Weeknd?

ČTI TAKÉ: DESPACITO: 5 ZAJÍMAVOSTÍ O NEJPOPULÁRNĚJŠÍM SONGU TOHOTO ROKU!

Justin Bieber / Selena Gomez

Magazín In Touch zveřejnil informaci o tom, že Justin Bieber se krátce poté, co zrušil svoje turné rozhodl kontaktovat svou bývalou přítelkyni Selenu Gomez.

Justin Bieber / Selena Gomez

Mysleli jsme si, že poté, co Sel začne chodit s The Weekndem zařadí Justin zpátečku, ale opak je pravdou. I když jejich toxický románek skončil už v roce 2014 a popravdě se nerozešli moc v dobrém, Justin se stále snaží i po tolika letech navázat se Selenou kontakt.

Selena Gomez a Justin Bieber

Poté, co ukončil své turné Seleně prý už pětkrát volal a snažil se ji přemluvit ke společné večeři. Podle jeho slov prý řekl, že chce teď trávit co nejvíce času s rodinou, se starými přáteli, kterým může věřit a podle všeho i s jeho ex...

Justin Bieber a Selena Gomez

Jak se na to tváří Selena? A co asi její kluk The Weeknd? Dokáží se všichni tři povznést nad celou situaci a bavit se opravdu jen jako přátelé bez toho, aby to skončilo hádkou?

Necháme se překvapit a sami jsme moc zvědaví, jak to dopadne!

Selena Gomez a The Weeknd

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:22 úterý 5. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 257
  LOVE
 • 78
  LOL
 • 53
  WTF
 • 36
  OMG
 • 24
  FAIL
 • 21
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART