Justin Bieber a Selena Gomez plánují společné bydlení a dvojitou svatbu!

20. listopadu 2017 15:49
Měsíc po tom, co se zase dali dohromady už plánují budoucnost a rodinu!

ČTI TAKÉ: ZÁBAVNÝ KVÍZ: VYZNÁŠ SE VE SVĚTĚ HVĚZD? OTESTUJ SE!

Justin Bieber / Selena Gomez

Ať to tentokrát dopadne jakkoliv, tihle dva prostě patří k sobě a Jelena shippers celou dobu věděli, že se k sobě vrátí! Snad se oba poučili z předchozích chyb ve svém vztahu a teď si sebe navzájem mnohem více váží a užívají si každou společnou chvíli. 

Selena Gomez a Justin Bieber

Že by tentokrát z první lásky byl vztah na celý život a šťastná rodina? Vypadá to, že tak by si to Selena (25) a Justin (23) přáli a představovali! Podle posledních informací společně hledají dům snů v Calabasas, kam by se mohli sestěhovat a začít společný život. 

Podle InTouch Weekly se už dokonce Selena před svými kamarádkami zmínila o plánované dvojité svatbě!  Chce prý co největší svatbu, krásné bílé šaty, tisíce různě barevných růží a svatba by nakonec mohla být dokonce dvojitá - Selena by se totiž ráda vdávala ve svém rodném Texasu, zatímco Justin v Los Angeles.

Justin Bieber a Selena Gomez opět spolu?

Časopis Life & Style napsal: „Společné bydlení byl nápad Seleny, ale Justin okamžitě souhlasil. Nemůžou se dočkat, až budou společně zařizovat nové hnízdečko lásky a doufají, že tentokrát jim to vydrží opravdu dlouho. 

Oba během posledních pár let ohromně dospěli a jsou z nich úplně jiní lidé. Pořád se ale milují a mají v sobě navzájem záchytný bod. Mají stejný smysl pro humor, baví je stejné věci a jsou spolu teď opravdu šťastní...“

Selena Gomez a Justin Bieber

Tenhle pár ale bohužel ne všichni shippují. Například Selenina rodina je z vývoje celé situace a z jejího návratu k Justinovi opravdu zklamaná a Selenina máma Mandy se bojí, aby Justin Selenu opět nezklamal a nezlomil jako kdysi. „Přejí si hlavně, aby Selena byla šťastná, ale Justinovi už nevěří. Dokonce se bojí, že tohle bude největší chyba jejího života“, píše se v Life & Style. 

Přejeme staronovému páru, aby jim to tentokrát vyšlo! To ale ukáže jen čas..

ČTI TAKÉ: ZÁBAVNÝ KVÍZ: VYZNÁŠ SE VE SVĚTĚ HVĚZD? OTESTUJ SE!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:49 úterý 20. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 750
  LOVE
 • 64
  LOL
 • 58
  FAIL
 • 51
  WTF
 • 46
  SUPER
 • 41
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART