Justin a Hailey zrušili svatbu! Co se mezi Bieberovými stalo?

24. ledna 2019 16:27
Svatba nebude. Justin a Hailey se rozhodli, že křesťanský obřad se neuskuteční 1. března 2019, jak bylo v plánu.

Justin a Hailey opět nový termín ještě nemají

Další odložení svatby roku! Vypadá to, že Justin Bieber (24) a Hailey Bieber Baldwin (22) už tolik nepotřebují ke svému štěstí další obřad. Manželé jsou ž téměř půl roku a zřejmě si řekli, že není potřeba spěchat s obřadem, tentokrát církevním, na kterým Justin tolik lpěl.

Opravdu se to může stát! 10 hvězd, které si vzaly své fanoušky!


Přestože podle zákona se manželi stali během civilního sňatku v září loňského roku, rodině a přátelům slíbili svatbu, kde je oddá kněz. Veselka se měla odehrát 1. března 2019, kdy Justin oslaví 25. narozeniny, ale teď opět termín zrušili.

A co více, nepřišli s náhradním. Když oznámili, že svatbu by rádi spojili s Justinovým narozeninami, zjistilo se, že na tak brzký termín je příliš pozdě. Většina pozvaných totiž právě první březnový den nemůže. Termín tak opět odložili a zatím neoznámili náhradní datum.

Kendall na svatbě určitě nebude chybět

Justin i Hailey dostali několik omluvenek od rodiny a kamarádů, kteří by do Los Angeles, kde by se svatba měla konat, nemohli dostat. Raději tak svatbu opět přesunuli,“ svěřil se blízký zdroj z okolí páru.

Na svatbě má být více než tři sta hostů, objevit by se měli například modelka Kendall Jenner (23) či manažer Justina Scooter Braun (37). Doufejme, že za odložením nejsou osobní rozbroje mezi manžely, ale opravdu jen brzký termín.

ČTĚTE TAKÉ: Tajné svatby roku 2018! Které hvězdy do toho nečekaně praštily?

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:27 pátek 24. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • 110
  LOL
 • 61
  LOVE
 • 48
  OMG
 • 43
  WTF
 • 40
  FAIL
 • 36
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART