Justin Bieber a Hailey Baldwin společně v kostele! Snaží se to dát znovu dohromady?

6. srpna 2017 17:34
Justin Bieber a jeho bývalá holka Hailey byli společně v kostele v LA! Že by se pokoušeli znovu (a lépe) zapracovat na svém vztahu? Hailey Baldwin totiž kdysi přiznala, že chodit s Justinem bylo opravdu náročné...

ČTI TAKÉ: 10 KOUZELNÝCH SESTERSKÝCH TETOVÁNÍ! POŘÍDÍTE SI JE TAKY?

Justin Bieber

Hailey kdysi řekla, že chodit s Justinem bylo utrpení! Celý vztah Hailey a Justina byl dost zvláštní a to nejen z pohledu fanoušků a veřejnosti. Nebylo v něm dobře ani samotné Hailey! Proč?

HAILEY PŘIZNALA, ŽE RANDIT S BIEBEREM BYLA HRŮZA!

Fanoušci spekulovali, že mezi nimi bylo kdysi jen přátelství, ale Hailey s odstupem času přiznala, že s Justinem opravdu chodili, ale že to nestálo za nic!

Justin Bieber a Hailey Baldwin

„Nerada jsem středem pozornosti jen proto, že s někým zrovna randím. Lidé mě začali bombardovat textovkama a skoro pořád mi bez přestání zvonil mobil. Všichni chtěli zjistit, jak to je, nebo se k Justinovi díky mně nějak dostat“, prozradila Hailey v rozhovoru pro magazín Marie Claire.

Justin má svých ex až po krk

„Když randíte s jedním z nejslavnějších kluků světa, musíte se vážně dost obrnit proti všemu, co se v takovém případě začne dít. Musíte se zaměřit jen a jen na toho dotyčného a neřešit nic a nikoho jiného kolem.“

Hailey Baldwin

Hailey tohle bohužel nakonec nezvládla a po rozchodu s Justinem zůstali prý blízkými přáteli. Že by se Justin rozhodl vrátit se k té, se kterou mu bylo ve vztahu nejlíp?

HAILEY PŘIZNALA, ŽE RANDIT S BIEBEREM BYLA HRŮZA!

Ať je to jakkoliv, přejeme mu, aby byl šťastný a našel opravdovou lásku a někoho, kdo při něm bude stát za každé situace!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:34 pondělí 4. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 109
  LOVE
 • 27
  WTF
 • 18
  LOL
 • 13
  SUPER
 • 12
  OMG
 • 10
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART