Justin Bieber a Ariana Grande: Kdysi spolu málem začali chodit!

23. února 2018 15:41
Cesty osudu jsou nevyzpytatelné! O tom by mohla vyprávět i Ariana Grande a Justin Bieber!

ČTI TAKÉ: 10 scén, kde se liší kniha Padesát odstínů od filmu! Budeš se divit!

Justin Bieber a Ariana Grande

Vraťme se trochu v čase. Přesněji do roku 2010, kdy krásná zpěvačka Ariana Grande už nosila červené vlasy a nebyla známá ještě jako zpěvačka, ale jako Disney herečka. Právě ona zveřejnila v tu dobu coververzi singlu One Time od Justina Biebera. V tu dobu ještě rozhodně nebyla takovou superstar jako je dnes, ale musíme říct, že už v tu dobu měla nakročeno k úspěchu.

Ariana Grande / Justin Bieber / Katy Perry

Dokážeš si ale představit tu dobu, kdy zpěvačka zpívala právě hit od Justina? Právě Justin možná Arianě pomohl k úspěchu. I Ariana si totiž najala Scootera Brauna jako svého manažera. Právě on s Usherem objevili Justina a pomohli mu ke slávě.

Mnoho lidí spekuluje dokonce o tom, že Scooter chtěl, aby spolu začali Justin a Ariana chodit, nebo aby spolu alespoň randili. Bohužel ale Justinovo srdce ulovila Selena Gomez a všichni měli smůlu!

KVÍZ: Milujeme psy! Jak jsi na tom se znalostmi ty? Zkus 20 otázek!

Jednou mě dokonce políbil. Nevěděla jsem, co mám dělat. Usmála jsem se a odešla z místnosti,“ svěřila se Ariana. Justin totiž v roce 2013 publikoval snímek na Twitteru, kde romanticky dává pusu zpěvačce. 

Přišel za mnou Scooter a řekl mi, že by nám to spolu slušelo a že bychom spolu mohli chodit, ale pro mě byl Justin jen kamarád,“ dodala Ariana. 

Možná právě to rozhodlo, že spolu tihle dva nic neměli, ale kdo ví. Od té doby jsou si totiž velmi blízcí. Společně vydali písničku, Justin se účastnil dobročinného koncertu One Love Manchestr v loňském roce, který pořádala Ariana. 

Uvidíme, jak se jejich vztah ještě vyvine, možná budeme jednou všichni překvapení! I když... teď to vypadá spíš na svatbu se Selenou Gomez!

ČTI TAKÉ: Majitelka slavné Grumpy Cat vysoudila 700 000 dolarů!

Ariana Grande

Ariana Grande

Ariana Grande

TOP 5 PREHISTORICKÝCH FILMŮ! DOBA LEDOVÁ, JURSKÝ PARK...

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:41 sobota 23. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 68
  LOVE
 • 26
  LOL
 • 26
  OMG
 • 22
  WTF
 • 21
  SUPER
 • 21
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART