Justin a Hailey Bieber v upřímném rozhovoru: Vzali se kvůli Justinovu celibátu?

7. února 2019 19:31
Nečekané vyjádření padlo od Justina Biebera a jeho ženy Hailey. V rozhovoru pro Vogue opravdu upřímně promluvili o životě a sexu v manželství.

Pár poskytl společný rozhovor

Konečně promluvili o svém manželství otevřeně. Justin Bieber (24) a Hailey Bieber (22 ) poskytli první společný rozhovor po sňatku. Oba přiznávají, že se milují nade vše, ale manželství není snadné. V rozhovoru naznačili, že jejich velmi očekávaná svatba v kostele by se měla uskutečnit v létěl. Podrobnosti  ale nesdělili, zato se svěřili, jaký je nyní jejich vztah.

Nechceme se navzájem opustit, ale je pro mě velmi těžké nevyjadřovat emoce. Musím říkat, co cítím,“ přiznal Justin. Hailey dodala, že i pro ni byli první týdne manželství velmi náročné, ale že svého manžela miluje už velmi dlouho a je to pro ni nejdůležitější člověk.

Oba jsou velmi zamilovaní

Zpěvák je silně věřící a právě sex může být ten důvod, proč se pár vzal. Justin totiž prý žil rok v celibátu a Hailey si musela zvyknout na to, že sex mít s ním bude mít až po svatbě. Právě to byl zřejmě důvod, proč se veselka uskutečnila tak rychle.  „Chtěl jsem se znovu přiblížit Bohu, cítil jsem, že to bude lepší pro mou duši. Věřím, že Bůh díky tomu požehnal mně i Hailey. Odmění vás za dobré chování,“ říká Justin, který je křesťanské víře velmi oddaný.

Opravdu se to může stát! 10 hvězd, které si vzaly své fanoušky!

Oba ale rázně popřeli, že by se brali kvůli tomu, že by čekali dítě, jak mnozí spekulovali. „Velmi se na něj těšíme, ale jsme mladí a máme na něj ještě spoustu času. Hodně jsme se změnili, ale vždycky jsme se navzájem podporovali. Justin je můj nejlepší přítel a já jsem za něj velmi vděčná,“ uzavřela modelka jejich vztah.

Justin a Hailey dali společně rozhovor

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:31 pátek 7. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • 79
  LOVE
 • 40
  WTF
 • 34
  FAIL
 • 32
  SUPER
 • 31
  LOL
 • 27
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART