Jsou vousáči sexy, nebo ne? HLASUJ! 10x proměna: Muži s vousy a po oholení!

23. července 2017 10:18
Tvář porostlá vousy dokáže výrazně změnit vzhled muže a ještě větší šok může způsobit jejich oholení. Mnozí se shodnou na tom, že vousy dodají tváři mužnější a silnější vzhled, zatímco jiní tvrdí, že je to jen o postavení kostí...

ČTI TAKÉ: POSTAVA SNŮ! JAKÉ TIPY DODRŽUJE SELENA GOMEZ? JEJÍ TRENÉRKA ŘEKLA VŠE!

Zac Efron

Vědci sice nejsme, ale shromáždili jsme několik fotek mužů před oholením a po něm, takže si můžete porovnat, který vzhled se více blíží vašemu ideálu.

Vousy mají rozhodně své místo i dnešním světě, protože dokážou být k užitku nejen při párování se... :-) Obzvláště hustý porost tváře dokáže pomoci udržet zdravou rovnováhu kožních bakterií, jak prokázala studie z roku 2014.

via GIPHY

Zdravotníci ve Spojených státech, kteří se pravidelně holili, měli na kůži více škodlivých bakterií než jejich vousaté protějšky; možná i kvůli poškození kůže, k jakému při holení často dojde. Na druhou stranu holení prokazatelně vede k odstraňování odumřelých kožních buněk.

Těžko říct, zda je vousatost zdravější nebo ne, ale nedá se popřít, že dokáže výrazně proměnit mužskou vizáž. Mnohdy by se skoro ani nechtělo věřit, že se jedná o tu samou osobu! Posuďte sami...

via GIPHY

Jsou vousy sexy, nebo ne?
Jak na kom...
Jak na kom...
1095
NE!
NE!
337
ANO!
ANO!
188

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:18 pondělí 20. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 106
  SUPER
 • 60
  LOL
 • 33
  LOVE
 • 21
  WTF
 • 21
  FAIL
 • 18
  OMG
Foto

D57a53n17u68š K32a

Jak na kom..

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART