Jsou přáteli i mimo plátno! Jaká tajemství o sobě prozradili Zac Efron a Zendaya?

20. prosince 2017 12:44
Potkali se spolu na natáčení filmu The Greatest Showman a vypadá to, že si opravdu sedli.

ČTI TAKÉ: 12 důkazů, které ukazují, jak umí domácí mazlíčci zničit vánoční pohodu!

Zac Efron a Zendaya

Když bylo oznámeno, že dvě hvězdy společnosti Disney Channel Zendaya a Zac Efron budou společně hrát ve filmu, fanoušci byli nadšení. Objeví se ve filmu The Greatest Showman, kde hlavní role ztvární Hugh Jackman či Michelle Williams. Film plný nádherných písní vypráví o P.T.Barnuma, který založil úspěšnou firmu Barnum& Bailey Circus a vypráví o tom, jak svou rodinu vytáhl z chudoby a stvořil jeden z nejúžasnějších cirkusů na světě.

THE dress.

Příspěvek sdílený Zendaya (@zendaya),

Film se odehrává v roce 1980, ale hudba, která ve snímku zazní, je velmi nadčasová. Složili ji Benj Pasek a Justin Paul a je nám jasné, že skladby mají velký potenciál na získání Oscara. „Bylo mi jasné, že neděláme žádné velkolepé dílo, ale chtěl bych, aby se film líbil mé dvanáctileté dceři i mé matce,“ řekl Hugh v rozhovoru.

Společný song si střihnou i Zac Efron a Zendaya a jejich hlasy budou znít opravdu velmi magicky. Zendaya hraje umělkyni jménem Anne Wheeler, která je součástí cirkusu. „Velká část jejího příběhu tvoří to, že ona a její bratr mají jinou barvu pleti než ostatní a to je odlišuje. Proto naleznou útěchu v cirkuse. Je to její šťastné místo,“ přibližuje herečka.

Do Anny se zamiluje Zac a ve filmu tvoří pár. Chemie mezi nimi funguje dokonale a navíc se herec přiznal, že polibek se Zendayaou je tou nejlepší pusou, kterou zažil. Herec složil i své filmové postavě spoustu chvály.

„Je krásná, laskává a nebojácná. Dodělala jednu náročnou scénu a šla hned na další a byla úplně v pohodě. Je velmi inspirativní pro svou generaci, myslím, že se od ní máme, co učit,“ dodal Zac. I samotná herečka se svěřila, že je šťastná, že jejím partnerem je Zac.

„Málokdy jsme byli na zemi, hodně jsme točili ve vzduchu, což byl opravdu zážitek, ale bylo to hodně náročné. Je skvělé mít vedle sebe člověka, který je z toho vzrušený stejně jako já,“ svěřila se herečka, která dodala, že je velkou fanynkou High Scool Musical. „Myslím, že jsme to milovali všichni. Ale nikdy jsem Zacem nebyla posedlá a neměla jeho plakát v pokoji,“ smála se.

„Zac a já jsem se stali týmem. Museli jsme k sobě mít stoprocentní důvěru, když jsme točili společné scény ve vzduchu,“ přiznala. Oba zůstali přáteli i po natáčení a rádi sdílí společné fotky, například k narozeninám.

This is Us. #greatestshowman

Příspěvek sdílený Zac Efron (@zacefron),

Zendaya třeba postovala fotku z natáčení na Zacovi třicáté narozeniny. Už se nemůžeme dočkat až tento skvělý film uvidíme, protože je vidět, že oba dva si velmi rozumí a že toto přenesli i do filmu.

ČTI TAKÉ: Pozor, spoiler! 10 zajímavostí o dvojce Fantastických zvířat!

The Greatest Showman

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:44 čtvrtek 19. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 33
  LOVE
 • 18
  LOL
 • 17
  SUPER
 • 14
  WTF
 • 13
  OMG
 • 12
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART