„Jsi nechutná anorektička!“" Lucy Hale z Pretty Little Liars čelila drsným komentářům!

27. září 2017 21:52
Krásná herečka to nemá s komentáři „fanoušků“ jednoduché.

ČTI TAKÉ: Lady Gaga prozradila, jaký je život slavných hvězd: „Cítím se osamělá a často psychicky na dně!“

Pretty Little Liars

Slavné herečky to nemají jednoduché, a přestože mají nádherné postavy, musejí se často vypořádat s nevhodnými komentáři. Jeden takový potkal na Twitteru i herečku Lucy Hale. Komentář byl pod nedávno zveřejněnou fotkou.

„Tohle anorektické tělo si neužije žádný muž. Je jen pro homosexuály a oblečení. Chceme, aby si začala jíst hamburgery.“ Komentář je alarmují vzhledem k tomu, že anorexie je vážný typ poruchy přijmu potravy a nikdy by neměl nikoho na tohle téma urážet. Navíc, ženy a jejich tělo tu není jen pro muže, ale především je důležité, aby se v něm ony samy cítily dobře.

Vancouver Indian Summer 

Příspěvek sdílený Lucy Hale (@lucyhale),
„Jako člověk, který bojoval s anorexií, tyto komentáře vůbec neberu. Jsem zdravá a šťastná,“ odpověděla herečka známá ze seriálu Pretty Little Liars. Dotyčný ale s odpornými komentáři pokračoval a další na sebe nenechal dlouho čekat. „Nechutné.“ Herečka si to ale líbit nenechala. „Vážení muži okolo, nikdy nemluvte k ženě tímto způsobem,“ odpověděla a bylo vidět, že jí to opravdu štve.
„Ženy, nechci být zlá, ale tohle mi tak strašně ublížilo,“ pokračovala herečka další dny. I když se snažila tvářit, že jí jsou podobné komentáře ukradené, je vidět, že to krásnou herečku trápí. Lucy, my jsme s tebou a myslíme na tebe!

ČTI TAKÉ: Perrie Edwards z Little Mix byla o víkendu v nemocnici! Co se jí stalo?

Vodafone YOU FEST 2017

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:52 čtvrtek 25. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 64
  WTF
 • 26
  LOVE
 • 21
  OMG
 • 13
  FAIL
 • 11
  SUPER
 • 10
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART