Jelena je zpátky, The Weekend nesmutní! Justin si je vztahem se Selenou jistý!

6. listopadu 2017 16:33
Jelena se vrací!

ČTI TAKÉ: ZÁBAVNÝ STAR KVÍZ! Jak se vyznáš v hvězdném světě? Otestuj se!

Justin Bieber a Selena Gomez opět spolu?

To, že se k sobě tihle dva po letech odloučení zase vrátili, si teď už myslí celý svět. Zvláště poté, co spolu Selena Gomez a Justin Bieber vyrazili opět do kostela a strávili v něm celou sobotu. Staronovou dvojku prý víra v Boha velmi spojuje. Hudební hvězdy se v sobotu objevili v Los Angeles v super oblečení a navštívili bohoslužbu v kostele.

Bývalý pár spolu tráví v posledních týdnech opravdu hodně času a Justin prý nyní čeká už na to, kdy Selena jejich dvojici oficiálně potvrdí. Zřejmě to nebude dlouho trvat, protože se krásná zpěvačka a herečka nedávno rozešla se svým přítelem, The Weekendem. Respektive on s ní. 

„Justin čeká jen na to, až Sel oficiálně řekne, že jsou spolu. Netlačí ale na ní, protože je si bezpochyby jistý, že jsou spolu,“ říká blízký zdroj páru. „Justin potřebuje, aby ho začala respektovat i Selenina rodina a je si vědom toho, že to bude nějakou dobu trvat. Ale cítí, že je nyní jiný člověk,“ dodává.

Vypadá to, že i když pár ještě nedávno tvrdil, že spolu není a Selena se svěřila, že Justin může za její psychické problémy, že k sobě opět našli cestu. Jelena je tak zřejmě opravdu zpátky. Sel už u Justina i několikrát přespala, takže je asi ruka v rukávě!

ČTI TAKÉ: Na svou matku nemůže zapomenout! Princ Harry se svěřil, proč je princezna Diana jeho vzorem!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:33 úterý 6. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 937
  LOVE
 • 101
  WTF
 • 67
  LOL
 • 50
  FAIL
 • 44
  SUPER
 • 30
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART