To je sladké! Uhádnete, jaké předsevzetí si na rok 2019 dala Ariana Grande?

2. ledna 2019 21:41
Ariana Grande si dala na rok 2019 jediné předsevzetí. Vzhledem k její smůle v loňském roce možná už tušíte, o co půjde.
Ariana Grande podzim

Předsevzetí Ariany Grande (25) na rok 2019 zní jasně: najít si novou lásku! Uplynulý rok 2018 nebyl pro zpěvačku vůbec jednoduchý. Nejprve se rozešla s rapperem Macem Millerem, poté se dala dohromady s komikem Petem Davidsonem (25), který jí jen tři týdny po oznámení vztahu požádal o ruku.

Jenže v srpnu se Arianě zhroutil svět, když přišla zpráva, že Mac Miller se rozhodl dobrovolně odejít z tohoto světa. Nevydržel tak ani její vztah s Petem, který nemohl přenést přes srdce, že Ariana se kvůli sebevraždě Maca zhroutila. A tak se rozhodl dát jí košem. Zásnuby se zrušily.

To ale rozhodně neznamená, že by zpěvačka dávala lásce vale. Má totiž naprosto jasný plán na rok 2019. „Nikoho nemám, takže se ničemu nebráním,“ napsala Ariana na svůj Twitter účet. To je jakoby říkala „další, prosím“. Její vztah s Petem skončil před více než třemi měsíci, ale kráska je zřejmě připravena na novou lásku.

Vánoce slavných: Jak je strávili Beckhamovi nebo klan Kardashian? Fotky uvnitř!

Ariana sice dodala, že se chce soustředit hlavně na sebe, ale určitě to neznamená, že by hodila vztah do koše. A vypadá to, že z rozchodu už je úplně venku. Její ex totiž začal poměrně brzy žertovat o jejich vztahu. Možná i díky tomu se Ariana se vším vyrovnala a je připravena na následujících dvanáct měsíců. 

Ariana Grande

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:41 čtvrtek 2. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • 69
  LOVE
 • 45
  WTF
 • 37
  SUPER
 • 36
  OMG
 • 32
  LOL
 • 29
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART