Je tu reality show The Way! Mladí návrháři bojují o místo na módní scéně a o mega!

5. května 2017 10:00
V sobotu se rozjíždí na Óčku nová reality show The Way, která dá šanci mladým talentovaným módním návrhářům prorazit na módní scéně a vyhrát milion korun!

ČTI TAKÉ: MET GALA 2017: CARA DELEVINGNE SI NATŘELA SVOU HOLOU HLAVU NA STŘÍBRNO!

Porota odborníků, ve které zasedne pod vedením Kataríny Král slavná fotografka Lucie Robinson, spisovatelka Bára Nesvadbová a hostující výrazná osobnost české designérské scény, vybírala z téměř stovky přihlášek a do reality show nakonec poslala 8 návrhářů, kteří se utkají v 9 soutěžních epizodách.

Fotogalerie

Zadání pro mladé talenty je vytvořit dámskou, pánskou, případně unisex kolekci respektující principy udržitelné módy a inspirovanou tématem Heritage (neboli odkaz).
Každou epizodu opustí jeden soutěžící, dva nejlepší se utkají 29. června ve velkém finále, kdy módní přehlídkou představí svou soutěžní kolekci. Vítězná kolekce bude v prodeji na podzim 2017 v Designer Gallery Centra Chodov.

The Way

Projekt The Way přináší Designer Gallery Centra Chodov a uvidíte ho každou sobotu od 9:30 na Óčku a v reprízách na Óčko Gold ve středu od 17:00 a na Óčku ve čtvrtek od 13:00.

Více na www.spotmagazine.cz/theway.

THE WAY: Epizoda 1:

THE WAY: Epizoda 2:

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:00 sobota 2. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 27
  LOVE
 • 18
  FAIL
 • 16
  LOL
 • 14
  SUPER
 • 14
  WTF
 • 14
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART