Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • Je to oficiální! Justin potvrdil zásnuby s Hailey! Jeho vyznání tě dojme!

  10. července 2018 11:09
  Justin Bieber vysvětlil, jak je to s jeho zásnubami s Hailey Baldwin.

  ČTI TAKÉ:  BIEBER TO NEPODCENIL! HAILEY BALDWIN PŘEDVEDLA LUXUSNÍ ZÁSNUBNÍ PRSTEN!

  Justin je do Hailey velmi zamilovaný

  Zatím se o jejich zásnubách jen spekulovalo, ale Justin Bieber se rozhodl, že vyvrátí všechny mýty. Zásnuby potvrdil na svém Instagramu. Zpěvák sdílel romantickou fotku s modelkou Hailey Baldwin a nazval svou snoubenku láskou svého života. 

  Chtěl jsem chvilku počkat, ale všechno se to šíří moc rychle. Takže Hailey, poslouchej. Jsi láskou mého života a jsem nadšený, že s tebou strávím zbytek svého života. Slíbil jsem, tvé rodině, že tě povedu a nenechám nikoho ti ublížit,“ začal Justin s dojemným vyznáním.

  Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

  Příspěvek sdílený Justin Bieber (@justinbieber),

   „Nechám Ježíše vést nás, abychom dělali jen dobrá rozhodnutí. Moje srdce je jen tvé,“ psal zpěvák. Ten dokázal, že je do Hailey opravdu zamilovaný a vypadá to, že láska k jeho ex Seleně Gomez je dávno pryč a zapomenutá. Skoro nám až přijde, že Justin se snaží Selenu vyškrtnout ze svého života.

  Hailey, nechci strávit život s nikým jiným než s tebou. Nemůžu se dočkat naše společného nejlepšího období života. Je to legrační, protože všechno najednou dává smysl. Naprosto boží načasování, číslo sedm je nám souzeno. Nic jsem naplánoval, je nám prostě souzeno být spolu,“ napsal Justin. 

  Jsou do sebe velmi zamilovaní

  Ten, kdo nalezl manželku, nalezne dobrou věc a obdrží od Pána mnoho díků,“ doplnil zpěvák své vyznání přímo pasáží z Bible. Vypadá to, že zpěvák je opravdu velmi upřímně zamilovaný a modelka je pro něj opravdu velmi důležitá. Přejeme páru hodně štěstí a těšíme se na další zamilované fotky.

  ČTI TAKÉ:  BUDE SVATBA? JUSTIN BIEBER PRÝ POŽÁDAL HAILEY BALDWIN O RUKU!

  Láska jim kouká z očí

  Justin a Hailey jsou zamilovaní

  Jsou krásným párem

  Justin a Hailey

  Justin a Hailey spolu dříve už chodili

  Jsou opět spolu?

  Hailey se k Justinovi měla

  Pár se pozornosti nebrání.

  ČTI TAKÉ: SLUŠÍ JIM TO! JUSTIN BIEBER A HAILEY BALDWIN SI UŽÍVALI ROMANTIKU NA PLÁŽI!

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:09 středa 7. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

  • 134
   LOVE
  • 65
   WTF
  • 34
   OMG
  • 30
   LOL
  • 29
   FAIL
  • 27
   SUPER

  Související