Brandon Flynn z 13 Reasons Why potvrdil, že chodí se Samem Smithem! Sam by jednou rád adoptoval dítě!

5. ledna 2018 18:30
Kluci se rozhodli, že už svojí lásku nebudou skrývat!

ČTI TAKÉ: Co si za rok 2017 oblíbili Liam Payne, Ed Sheeran či Rita Ora?

Brandon Flynn a Sam Smith potvrdili svůj vztah

Už se rozhodli, že nebudou nic tajit. Herec ze seriálu 13 Reasons Why Brandon Flynn a zpěvák Sam Smith potvrdili, že jsou do sebe zamilovaní. Brandon sdílel na svém Instagramu už několik fotek se svým miláčkem, například fotku s jednorožcem na hlavě, ale teď sdílel i fotku, kde přiblížil nejoblíbenější věci za rok 2017.

„Tohle je má oblíbená věc za rok 2017,“ vtipkoval Brandon na fotce, kde dává pusu na tvář rozesmátému Samovi. I samotný zpěvák o svém vztahu nedávno promluvil a svěřil se, jak moc je teď šťastný. „Nevím, jestli ještě někdy budu v hudbě tak osobní, protože bych se opět musel dostat tam, kde jsem teď. Dřív jsem měl depresi a cítil jsem se opravdu mizerně, ale teď jsem velmi šťastný,“ svěřil se zpěvák v rozhovoru pro NME.

Není pochyb, že toto štěstí má spojitost právě s Brandonem a vypadá to, že oba dva už začínají myslet i na rodinu. „Chci, aby moje děti byli šťastné,“ dodal a přiznal, že by byl schopný zvážit i možnost adopce.

Rare sighting in London 濾濾

Příspěvek sdílený Brandon Flynn (@flynnagin11),

„Myslím, že je to správná varianta.“ Samozřejmě neřekl s kým o tomto plánu mluvil, ale kdo jiný než Brandon by byl ideální partner? Brandon byl dříve spojován se svým hereckým kolegou Milesem Heizerem. Někteří fanoušci byli o jejich vztahu velmi přesvědčeni, přestože to oba herci několikrát popřeli s tím, že jsou jen kamarádi.

„Jen ať o tom mluví. Lidé o tom chtějí mluvit. Ale moje věci zůstanou tajemstvím, ať se děje, co se děje,“ řekl Brandon. Herec a zpěvák si navzájem často komentují fotky a statusy na sociálních sítí. Sam v jednom rozhovoru ale přiznal, že netušil, že jeho a Brandona někdo fotí, když si při procházce v New Yorku dávali pusu.

„Nevěděl jsem, že nás někdo fotí. Ale jsem opravdu šťastný a snažím se to dávat najevo, jak to jen jde. Moje vztahy v minulosti nebyli jednoduché, protože je těžké s někým chodit a být tak často na cestách jako jsem já,“ dodal zpěvák. Vypadá to, že Brandonovi toto nevadí. Jsme z tohohle páru tak nadšení!

ČTI TAKÉ: Photopshop je výhra? Co všechno dokáže pokazit na fotkách celebrit?

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 sobota 5. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 69
  LOVE
 • 20
  WTF
 • 20
  FAIL
 • 18
  SUPER
 • 17
  LOL
 • 17
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART