Je to na tobě! Právě odstartovalo hlasování o nejlepší klip patnáctiletí!

20. července 2017 11:17
Posílali jste tipy na své oblíbené klipy za posledních 15 let, tedy dobu existence Óčka. Některé přidaly i známé osobnosti hudební branže a vznikla TOP 100. Tu jsme teď zúžili na 15 nominovaných klipů a vy rozhodnete o vítězi!

PTNCK / Patnáctka

„Ve finálové patnáctce jsou videoklipy jak k aktuálním, tak k už prověřeným hitům a i žánrově je rozkročeno od rocku až po hip hop.“ říká šéfdramaturg Óčka Alexandr Guha.

K odhalení finálové patnáctky došlo na festivalu Colours of Ostrava. Které klipy to jsou, zjistíš na patnactka.ocko.tv, kde můžeš i hlasovat!

TADY HLASUJ PRO KLIP PATNÁCTILETÍ!

O vítězi mezi českými a slovenskými tvůrci tak rozhodne divácké hlasování, které potrvá až do 22. srpna. Poté bude následovat vysílání seriálu, který dokumentuje vznik jednotlivých videoklipů.

„Mezi nominovanými klipy jsou videa, která mají rekordní sledovanost i několik klipů pro náročnější diváky, které již bodovaly v různých cenách v kategorii videoklip roku. Objevují se náročné vizuální efekty či naopak DIY přístup. Diváci mohou porovnat starší díla filmových režisérů s moderně natočenými videi,“ dodává k anketě k příležitosti 15. narozenin Óčka Guha.

Vítězný videoklip patnáctiletí bude vyhlášen na Óčko stagei během festivalu Vodafone YOU FEST 30. září, tedy v předvečer narozenin Óčka. Každý, kdo bude hlasovat o nejlepší klip, může vyhrát vstupy na tento fesťák!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:17 pátek 17. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 125
  SUPER
 • 22
  LOL
 • 22
  FAIL
 • 21
  LOVE
 • 19
  WTF
 • 14
  OMG
Foto

P13e25t69r D47u56d54a

jeto huste :)

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART