Je Taylor Swift těhotná? Fanynka sdílela fotku, na které má zpěvačka větší bříško!

22. října 2017 17:23
Očekává zpěvačka prvního potomka?

ČTI TAKÉ: Oporou mu byla přítelkyně! Herec Dylan O´Brien z trháku Labyrint říká, jak se cítil po zranění!

Taylor Swift

Zpěvačka Taylor Swift dokončuje svou novou desku Reputation, která vyjde 10. listopadu. Někteří fanoušci ale měli tu čest očekávanou novinku slyšet v předstihu. Taylor a její tým vybrali několik Swifties, kteří si v Taylořině domě na Rhode Island poslechnout několik nových skladeb. Spousta z nich se s Taylor samozřejmě fotila a jedna fotka vyvolala menší skandál.

Taylor na ní totiž vypadá, že je těhotná! Přestože se na sociálních sítí rozjela diskuze, zda je zpěvačka v očekávání či ne, odpověď je na sto procent, že není. Taylor na sebe ten den měla mikinové šaty, které se jí při pózování vyhrnuli nahoru a vytvořili tak dojem, že Taylor je těhotná.

Během té samé noci zpěvačka pózovala s další fanynkou, kde už bříško nemá, ale naopak bezchybnou postavu. Je jasné, že Taylor nemá na zakládání rodiny teď ani pomyšlení. Jakmile vydá desku, má v plánu vyjet na turné, na kterém ji bude rozhodně doprovázet její přítel, herec Joe Alwyn.

Taylor se o své soukromém životě nerada baví, jsme si jistí, že jakmile zpěvačka otěhotní, svěří se o tom sama. Jediné dítě, které se teď chystá představit světu, je nadcházející šesté album, na které všichni nedočkavě čekají.

ČTI TAKÉ: Hvězda seriálu Prolhané krásky kdysi přibrala 30 kilo! Teď půlku zhubla díky tanci!

Taylor Swift / Joe Alwyn

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:23 pondělí 19. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 54
  LOL
 • 34
  OMG
 • 22
  LOVE
 • 21
  SUPER
 • 18
  FAIL
 • 17
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART