Je Shawn Mendes gay? Zpěvák přiznal, jak to má doopravdy!

29. listopadu 2018 8:26
Zpěváka Shawna Mendese rozčilují zvěsti o tom, že je homosexuál.

Je nebo není gay?

Zpěváka Shawna Mendese (20) milují dívky a ženy po celém světě. A on má přesto pocit, že mnozí si o něm myslí, že je gay. Po rozchodu s modelkou Hailey Baldwin (22), která si letos v září vzala zpěváka Justina Biebera (24) neměl žádnou přítelkyni.

Teď se dokonce spekuluje o tom, že vztah s modelkou byla jen zástěrkou a on je ve skutečnosti na kluky. Mladý zpěvák z toho ale není moc nadšený a dokonce má potřebu světu dokazovat, že je na holky. Třeba tak, že se venku ukazuje s krásnou dívkou.

Shawn v novém čísle Rolling Stone

Uvnitř v srdci mám pocit, že musím vyjít na veřejnost s někým, s dívkou, abych lidem dokázal, že nejsem gay. I když ze srdce věřím tomu, že být gay není nic špatného. Stále mám v sobě ale kousek, který tak přemýšlí. A tuhle svou část nesnáším,“ přiznal se zpěvák pro časopis Rolling Stone. Shawn by byl prý nejraději, kdyby všem bylo jedno, jestli chodí s holkou nebo s klukem.

Zájem o jeho soukromí ho štve, i když si snaží namluvit, že je mu to jedno. Dodává ale, že spekulacím o jeho orientaci přispívá i to, že má v sobě ženské prvky. „Možná jsem trochu víc feminní, ale takový prostě jsem. To jsem prostě já,“ říká zpěvák. Snad už teď všichni budou vědět, jak to slavný krasavec má.

ČTĚTE TAKÉ: Hadi, prasata i delfíni! Z čeho mají hrůzu slavné osobnosti?

Shawn Mendes přiznal, jak to má doopravdy

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:26 pátek 29. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • 240
  LOVE
 • 36
  WTF
 • 32
  LOL
 • 27
  SUPER
 • 26
  FAIL
 • 24
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART